Депутати у Кременчуці проголосували за звільнення судді Київського районного суду Полтави

Вона прийняла рішення про відправлення під домашній арешт двох підозрюваних у справі про вбивство мера Олега Бабаєва та вбитого судді Автозаводського районного суду.

У Кременчуці на сесії міської ради депутати проголосували за звільнення судді Київського районного суду Полтави Логвинової О.В.
Як відомо, саме ця суддя прийняла рішення про відпущення під домашній арешт двох підозрюваних по справі вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду.

За словами депутата міськради від фракції «УКРОП» Оксани Піддубної, у проекті, в якому пропонується звільнити суддю, депутат посилається на ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування».
«У цій статті вказано про право затверджувати планів робіт, висловлювання недовіри міського голови, – говорить Оксана Піддубна. – Але те, що депутати уповноважені впливати на суд, я цього не знайшла у статті. Можливо ще не встигла вивчити її до кінця, оскільки стаття велика».

Інший депутат міськради, Олександр Роженко від фракції «Рідне місто» повідомив, що згідно процедури, суддя у даному випадку мала право одноосібно приймати рішення щодо встановлення міри покарання.
«Друга частина рішення передбачає, що для цього повинні були б, бути, підстави, – говорить Олександр Роженко. – Але чи були вони, ми не знаємо, бо вони вказані в матеріалах, доступу до яких у нас немає. Тому у цій справі повинна розбиватися Вища рада юстиції».

Все по темі: депутати  звільнення судді  убивство мера 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин