Акція «Спіймай маршрутку» триватиме ще з тиждень

Принаймні так зазначають у транспортному відділі міськвиконкому. Та обіцяють одразу оприлюднити графік руху хоча б маршруту №15. Тим часом кременчужани скаржаться, що на зупинках доводиться чекати тривалий час і вимагають графіки. Що ж коїться з транспортом Кременчука після заборони з 1 липня експлуатувати перероблені з вантажних маршрутки?

Уже минуло 20 днів відтоді, як у Кременчуці почала діяти заборона на експлуатацію на міських маршрутах автобусів, перероблених із вантажних на пасажирські. Але налагодити чіткий рух транспорту ще не вдалось.

Найбільш проблемна ситуація наразі з маршрутками, з якими раніше все було гаразд, а саме №15. Їх на кінцевих зупинках доводиться чекати від 20 до 35 хвилин. Інтервал руху теж важко прорахувати.

Так, журналісти «Вісника» вранці 10 липня провели експеримент і порахували, скільки маршруток №15 курсують. Спеціально обрали не годину пік. Так ось, повз зупинку «Вулиця Вадима Бойка» в напрямку центру міста проїхали 5 маршруток №17, стільки ж №30, три 15-Б і стільки ж 3-Б, і тільки тоді з’явився автобус №15. До речі, подібну ситуацію спостерігали протягом тижня. За тиждень, на ранок 17 липня, ситуація кращою не стала.

Графік таки обіцяють

Начальник транспортного відділу Кременчуцького міськвиконкому Руслан Івашина не заперечує, що після того, як 1 липня у Кременчуці ввели заборону на експлуатацію вантажних транспортних засобів, перероблених на пасажирські, почались проблеми з перевезенням пасажирів. І це – при тому, що наразі літо, і значна частина пасажирів, а саме студенти і школярі, на канікулах.

«Оскільки автотранспортне підприємство, що обслуговує маршрут №17, рік готувалось до заборони на перероблені автобуси, то там ситуація нормальна. Не вистачає маршруток, але дотримуватися інтервалу руху вдається. Чого не скажеш про маршрут №15. Там зараз намагаються закуповувати транспорт», – розповів Руслан Івашина.

За його словами, минулого тижня поламались два з трьох автобусів великої місткості, які закупили спеціально для цього маршруту.

«До 100 пасажирів вміщається в салоні. І, пускаючи ці автобуси в години пік, було вирішено питання перевезення пасажирів», – слова чиновника.

Наразі автобуси ремонтують. Також вирішується питання із закупівлею ще одного.

Руслан Івашина запевняє, що наприкінці цього місяця питання перевезень буде вирішене, і з’явиться або графік, або, як і раніше, інтервал руху.

Кременчужан обіцяють про це повідомити.

На 3-Б варто очікувати нового перевізника

Кременчуцький міськвиконком розриває договір на пасажирські перевезення з автопідприємством «Союз-Авто-Експрес».

Бо цей перевізник просто змінив вивіску на маршрутці, домовившись із сільрадами. І не затвердив маршрут у Полтавській ОДА. Тепер містом їздять автобуси 117-А і 208-Б, які повністю дублюють маршрут 3-Б.

Із цим перевізником хочуть розірвати договір 27 липня цього року, почавши необхідні процедури.

Начальник транспортного відділу Руслан Івашина також повідомив, що вже були звернення в поліцію і в автотрансінспекцію, щоб ті вплинули на підприємство.

 

Із маршрутом 3-Б проблеми

Уже у понеділок, 17 липня, на апаратній нараді у міськвиконкомі повідомили, що кременчужан турбує маршрутне таксі 3-Б. Оскільки у соціальних мережах багато фото, коментарів і відео з приводу того, як виконують чи не виконують умови перевезення.
Начальник транспортного відділу Руслан Івашина повідомив, що у місті є проблеми з маршрутом 3-Б. За його словами, щодня виходить 12-13 одиниць замість 25.

«Утім, маршрутного транспорту 3-Б, що працює у звичайному режимі, стало більше на дві одиниці, – зазначив Руслан Івашина. – Щодо автобусів класу «Б», то вони продовжують працювати на маршруті 3-Б. Це автобуси Mercedes Sprinter. Підготоване рішення щодо розірвання договору. Днів через 20 його винесуть на розгляд виконкому міськради. Керівник зазначає, що нові транспортні засоби ремонтують. І найближчим часом, до 1 вересня, планується забезпечення автобусами потрібного класу».

У порівнянні з минулим тижнем, не змінилася ситуація і з маршрутним таксі №15.

Все по темі: маршрутки  транспорт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин