Морозиво у Кременчуці подають із сальмонелою?

Постраждала кременчужанка стверджує, що її родина потрапила до лікарні після того, як скуштувала морозиво в закладі швидкого обслуговування.

Юрист зазначає, що за справою можна порушувати навіть кримінальне провадження щодо загрози життю і здоров’ю людей.
У Кременчуці 38-річна жінка, 7-річна дитина та 71-річна бабуся опинилися на ліжку в інфекційному відділенні лікарні після того, як побували у закладі швидкого обслуговування, що розташований на вулиці Київській, неподалік зупинки «Меморіал «Вічно живим». Там вони замовили «Ріжок» і морозиво з полуничним наповнювачем. Того ж дня у цьому закладі побувала і племінниця кременчужанки, яка також опинилася у лікарні.

«Минулої середи, 5 липня, ми з дитиною і з бабусею пішли поїсти морозиво, – розповіла «Віснику» кременчужанка Людмила Шаповал. – Це було близько 16:00. Там замовили один «Ріжок» і морозиво з полуничним наповнювачем. Після цього роз’їхалися: ми – до себе додому, бабуся – до себе. Уже ввечері моїй дитині стало зле. Почалася блювота, сильно підвищилася температура. Такий же стан був і у бабусі. Вранці я відвезла дитину до приймального відділення Дитячої міськлікарні. Звідти її перевели в інфекційне відділення. Поставили діагноз: тяжке харчове отруєння, сальмонела. У лікарню звернулася і бабуся. Мені стало зле вже ввечері 6 липня. Я також перебувала на лікуванні з харчовим отруєнням, але як такого збудника захворювання у мене не виявили. Усі руки у синцях від крапельниці. Лежати у стаціонарі я не могла, оскільки дитина була в лікарні. Бабуся також лікувалася вранці та ввечері, а вдень була вдома. Уже минуло два тижні, а ми все ще лікуємося».

Кременчужанка зазначила, що морозиво куштували дитина і бабуся. Сама ж вона відкусила декілька шматочків «Ріжка», який їла донька. Крім цього, у людей «накрився» відпочинок за кордоном. Жінка разом із чоловіком і дитиною мали б летіти відпочивати на море. Проте придбаною путівкою не скористалися, оскільки мати з дитиною потрапили до лікарні.

«Ми впевнені, що отруїлися саме в цьому закладі, – говорить Людмила Шаповал. – Оскільки бабуся живе окремо від нас, і ми зустрілися буквально на годинку. А в результаті зле стало всім. Власниця закладу у Кременчуці повідомила нашому юристу, що дуже нам співчуває».

Виявили дві бактерії

Кременчуцький юрист Жанна Лисенко, яка веде справу кременчужан, повідомила, що згідно з результатами обстеження постраждалі отруїлися через потрапляння в їхній організм збудників бактерій – сальмонели і клебсієли. Діагноз «сальмонела» поставили дочці постраждалої, а «клебсієла» – племінниці, яка того ж дня куштувала морозиво у тому ж закладі.

«У постраждалих матері, доньки та бабусі зберігся чек, – говорить Жанна Лисенко. – Також ми візьмемо записи з медичних карток. Уже усно зверталися до керівництва закладу, як того вимагає процедура. Ще підготували письмове звернення до директорів закладу в Києві. Також на місце події виїжджала Державна споживча служба та працівники лабораторії. Підготували звернення до прокуратури та збираємося звертатися до суду.

Узагалі, керівництво закладу відмовляється зізнаватися у тому, що тут є їхня вина. Хоча на камерах відеоспостереження зафіксовано, що саме у цей час родина в такому складі перебувала у них і вживала морозиво.

Особисто я вважаю, що дитині й жінці дуже пощастило, оскільки у разі несвоєчасного звернення до лікарні міг бути й летальний результат. У справі може бути порушене навіть кримінальне провадження стосовно загрози життю».

Змиви з апарата так і не взяли

Перевіряти заклад на наявність збудників бактерій вирушили дві служби: державна продовольча споживча служба та лабораторна служба (обидві з’явилися після реорганізації СЕС, санітарно-епідеміологічної служби).

«Віснику» від юриста Жанни Лисенко стало відомо про те, що працівників держспоживчої служби пропустили на перевірку до закладу близько 09:30, а працівників лабораторії залишили «за дверима». Там вони простояли близько 3,5 годин. Причина – юристи закладу виявили відсутність документа, який дозволяє працівникам лабораторії брати проби на перевірку. Коли «папірець» був готовий, минуло вже забагато часу. Змиви з апарата не взяли, оскільки температурний режим спеціальних контейнерів був порушений. Згідно з інструкціями брати змиви потрібно упродовж двох годин з моменту виїзду на перевірку.

Керівник управління Держпродспоживслужби у Кременчуці Богдан Гаврик пояснив «Віснику», що того дня 650 людей у закладі вживали морозиво, а підозри на отруєння були у декількох заявників.

«Ми працювали більше для того, щоб побачити загальний стан закладу і впевнитися, чи все там добре, – говорить Богдан Гаврик. – У них були відсутні перевірки, а сигнал про сальмонельоз – це, взагалі, дуже серйозно. Тому вийшли туди і зробили все відповідним чином. Лабораторна перевірка має показати, чи виросте паличка сальмонели у взятих зразках.

Ми працюємо з різними організаціями. Є лабораторний центр, але у зв’язку з тим, що немає чіткого регламенту, як ми повинні працювати, затвердженого на законодавчому рівні центральними органами, там є деякі моменти щодо нашого співробітництва. Ми відреагували швидко, виїхали на перевірку. Далі кожен підприємець захищає свої інтереси, маючи своїх юристів.

Ми прийшли з відповідним пакетом документів, показали, як повинні діяти згідно із законодавством. Зазвичай юристи все вивчають, а потім допускають або не допускають до перевірки. Нас допустили раніше, ніж лабораторний центр. У процесі роботи до них виникли певні запитання. Коли вони усунули недоліки, їх допустили до перевірки. Вони зробили всі необхідні дослідження. Щодо часу – так, це було трохи неприємно. Але ж кожен підприємець захищає свої інтереси, і на це у нього є права».

У Держпродспоживслужбі зазначили, що результати експертизи повинні бути готові приблизно 18-19 липня.

У закладі мають власну думку

За коментарем із приводу цієї ситуації «Вісник» звернувся до керівництва кременчуцького закладу, який звинувачують у неякісній продукції, через яку могли отруїтися кременчужани. У вівторок, 18 липня, нам повідомили, що вже отримали результати санітарно-мікробіологічного дослідження продукції, яке проводили працівники Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» в рамках перевірки.

«Під час дослідження продукції не було виявлено відхилень від нормативних документів, – повідомила керівник відділу зв’язків із громадськістю компанії «МакДональдз» в Україні Анастасія Зражевська. – Крім того, відповідно до рекомендацій контролюючих органів, зараз здійснюється санітарно-бактеріологічне обстеження співробітників закладу. Загалом під час особистого спілкування з відвідувачами директор закладу «МакДональдз» у м. Кременчуці висловлював свій жаль із приводу того, що відвідувачі погано почувались. Ми бажаємо їм найшвидшого одужання»

Крім цього, у закладі заявляють, що представники підрозділу лабораторних досліджень до перевірки були допущені відразу після надання повного пакета документів, які передбачені Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (час не уточнюють, – ред.).

Також вони зазначають, що їхні працівники проходять медичний огляд зі встановленою законодавством періодичністю. А також під час роботи згідно із затвердженою періодичністю миють руки спеціальним антибактеріальним засобом, що дає можливість уникнути зараження продукції.

У тому, що продукти безпечні, керівництво закладу впевнене тому, що тут проводять відбір продукції для дослідження на наявність умовно-патогенних та патогенних мікроорганізмів. Це дає їм упевненість у правильності використання встановлених процедур санітарії та гігієни.

Де «впіймати» сальмонелу і клебсієлу

Завідувачка відділенням епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Лариса Коровіна повідомила, що збудник захворювання – сальмонела може знаходитися як у молочних, так і у м’ясних продуктах, тому що тварини можуть хворіти на сальмонельоз.

«Узагалі, сальмонела може міститися в різних продуктах, – говорить Лариса Коровіна. – Це й курячі, качині або перепелині яйця, і м’ясо, і сирі молочні продукти. У деяких випадках носіями сальмонели можуть бути навіть самі люди. При цьому клінічні ознаки захворювання у носія сальмонели жодним чином не проявляються. Тобто, людина виступає носієм збудника захворювання, але симптомів, які б якось свідчили про це, вона не матиме. Натомість клебсієла є умовно-патогенною бактерією, що міститься у мікрофлорі кишківника людини.

У разі порушення правил особистої гігієни зазначені мікроорганізми можуть потрапляти на предмети, посуд, обладнання, в харчові продукти. Це так звані фактори передачі збудника інфекційного агента.

Наприклад, людина, яка не дотримується належних правил особистої гігієни і є носієм сальмонели або клебсієли, готує страви, має доступ до чистого посуду, бере участь у технологічному процесі приготування харчової продукції, може занести цього збудника на продукти або предмети. Особливо небезпечні ті страви, які не підлягають термічній обробці після приготування. У разі вживання забруднених страв або використання забруднених предметів, обладнання можливе зараження здорової людини».

Також ми поцікавилися у спеціаліста щодо того, як має відбуватися перевірка санітарного стану підприємства або установи.

«Щоб визначити, чи дотримується заклад режиму миття та дезінфекції технологічного обладнання, інвентарю та іншого, використовують відбір змивів із поверхонь обладнання, – зазначила Лариса Коровіна. – А також із посуду, з упаковки харчових продуктів та інших предметів. Відбір змивів здійснюється у пробірки, що містять стерильне транспортне середовище, яке не дозволяє загинути мікроорганізмам, котрі, можливо, знаходяться на предметах, з яких ці змиви беруть.

Через відбір змивів визначається наявність патогенних мікроорганізмів, таких як сальмонела, та умовно-патогенних (клебсієла, кишкова паличка та інші). Поживне середовище, яке знаходиться у пробірці, зберігається за температури +2…+6 0С, відхилення від цієї температури може зіпсувати саме поживне середовище – в такому випадку результати досліджень будуть неправильними. Важливою умовою є своєчасне транспортування відібраного матеріалу до бактеріологічної лабораторії, яке здійснюється упродовж не довше 2 годин із моменту відбору».

Все по темі: морозиво  отруєння 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин