Перевізнику 3Б у Кременчуці дали ще один шанс

Розривати договір з бізнесменом міська влада не стала.

У Кременчуці на засіданні виконкому винесли рішення про розірвання договору з перевізником 3Б, Костянтином Мірошниченком.
Як повідомив начальник відділу транспорту міськради Руслан Івашина, договір хотіли розірвати через відсутність на маршруті транспорту, що рухається у звичайному режимі (тобто, по 3 гривні).

«Також не всі маршрутки 3Б відповідають належному класу, а саме класу А – повідомив Руслан Івашина. – А випускати на маршрут транспорт у звичайному режимі перевізник взагалі перестав ще з 1 липня. Сьогодні зранку ми проводили перевірку і виявили, що на маршруті 3Б курсувало 4 одиниці автобусів по 3 гривні. Вони з’явилися нещодавно».
Сам перевізник, Костянтин Мірошниченко розповів, що у нього весь транспорт завезений в Україну, як пасажирський.

«У нас немає теплих боксів, – говорить Костянтин Мірошниченко. – Тому, ми ремонтуємо і підготовлюємо наш транспорт до зими протягом літа, це певне навантаження… А замінити повністю, і одразу, транспорт класу Б, на клас А, дуже важко. Навіть придбати їх складно, оскільки вітчизняного виробника, який би вготовляв транспорт такого класу не багато. Ми оновлюємо транспорт. Але все й одразу не можливо».

Наразі питання про розірвання договору з перевізником було знято. Йому дали час, 1,5 місяці, на оновлення транспорту. Далі відбудеться конкурс на перевезення по цьому маршруту.

Все по темі:   перевізник 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин