У Кременчуці цього року вперше зареєстровано хворобу Лайма

 

Як повідомив керівник кременчуцької лабораторії обласного центру лабораторних досліджень Василь Товстий, у  Кременчуці зафіксований випадок хвороби Лайма. Цього року це  перший випадок враження кременчужанина кліщем. Разом із тим Василь Товстий відмітив, що жителя Кременчука кліщ укусив на Київщині.

Василь Товстий через засоби масової інформації звернувся до кременчужан із проханням бути уважними під час відпочинку на природі.  Зважаючи на високі показники температури зовнішнього  повітря,   сезон активності кліщів триває, пеердає прес-служба мерії.

Хвороба Лайма — інфекційне захворювання з хронічним або гострим перебігом, що викликається спірохетами, що передається кліщами, і проявляється ураженням серця, суглобів, нервової системи і шкіри.  Зараження людини хворобою Лайма відбувається внаслідок укусу інфікованим кліщем.

Медики радять: попередити напад кліщів можна, одягнувшись у світлий однотонний, з довгими рукавами одяг, який  щільно прилягає до тіла. Голову слід покривати головним убором. Також варто використовувати репеленти (засоби, що відлякують кліщів). Препарати слід купувати в аптечній мережі й наносити відповідно до інструкції. Однак користуючись специфічними засобами не слід  забувати  враховувати особливості свого організму.

Удома треба одразу змінити одяг, білизну, ретельно їх оглянути, випрати та випрасувати. Не можна залишати цей одяг біля ліжка чи спати у ньому. Зауважте, що витрушування одягу не позбавляє від кліщів. Якщо разом з вами на природі перебувала тварина, її теж потрібно оглянути до того, як впустити в квартиру.

 

Все по темі: Кременчуці  Лайма  хвороба 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин