Новий прокурор Кременчука їздить на велосипеді та гуляє з родиною

Руслан Кривонос розповів про те, в якій школі навчається його син, з ким проживатиме у Кременчуці та чому не планує кадрових перестановок у кременчуцькій прокуратурі.

Новопризначеному керівнику кременчуцької прокуратури Руслану Кривоносу 35 років, він має дружину, та сина, який навчається в ЗОШ №3 у Полтаві.

Свою роботу Руслан Кривонос розпочав з прокуратури Кременчуцького району, пізніше був старшим слідчим прокуратури Кременчука, а потім його перевели до обласної прокуратури. Там він працював на різних посадах. Після цього Руслан Кривонос став прокурором Кобеляцького району, звідки був переведений на посаду першого заступника прокурора Полтави. На цій посаді він працював до останнього часу.

Прокурор розповів «Віснику», що у Кременчуці він проживатиме в своїх батьків, а свого сина, можливо, переведе з Полтави до кременчуцької школи. А ось на хобі у прокурора часу вистачає не завжди.
«Останнім часом моє хобі – це робота, – говорить Руслан Кривонос. – Раніше займався спортом, наразі часу все менше. Зараз тільки підтримую активний спосіб життя, їжджу на велосипеді та гуляю з родиною».

Найбільша справа, яка запам’яталася прокурору за роки його роботи, це справа про видачу підробних довідок. Вона налічувала більше 100 томів, і розслідування відбувалося саме у прокуратурі Кременчука.

«Наразі я планую вивчити кожного працівника, – пояснив Руслан Кривонос. – Щоб розуміти, які в нього навики. Кадрових перестановок я не робитиму. Краще навчити людину, якщо чогось не знає, ніж переставляти. Якщо людина вже не буде справлятися з завданнями, які ставляться Генеральним прокурором, прокурором області, ось тоді можна вже буде говорити про якусь перестановку. Але це, вже крайня міра. Це вже, якщо людина просто не бажає працювати і не старається на своїй роботі».

Крім цього Руслан Кривонос зазначив, що головним акцентом у його роботі буде боротьба зі злочинністю в місті.
«Ми не повинні обходити це питання, – говорить Руслан Кривонос. – Оскільки це стосується безпеки громадян. Також займатимемося тими напрямками, які перед нами поставлені вимогами Генерального прокурора. Це бюджет, бюджетні кошти, розслідування з цього приводу. Стан протидії злочинності, стан протидії корупції. Тобто всі ті питання, які визначені для нас законами».

Наразі новий прокурор хоче вивчити у місті стан злочинності та провести координаційну нараду з працівниками правоохоронних органів міста, щоб скоординувати спільну роботу. Обіцяють, що на подібні наради запрошуватимуть й журналістів.

Все по темі: дитина  дружина  прокурор  Руслан Кривонос  хобі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин