Кременчужани просять депутата розібратися з новим гаражним кооперативом в центрі міста (ФОТО)

Звернення направлено до Ольги Шляхової.

«На адресу нашого сайту звернулась громада з будинків по вулиці Жадова 10 та провулку Поштового 2 щодо забудови десятка гаражів у дворі їхніх будинків. Історія їхньої появи налічує вже кілька років, але перші гаражі були побудовані поза межами зони відпочинку і спортивного майданчика для волейболу і нікому не заважали, їх було два-три, отже бити на сполох меншканці прилеглих будинків не стали. Невдовзі невеличкий кооператив почав стрімко розширятись і за останні два роки з’явились  ще три нових гаражі, а минулого тижня почалось будівництво фундаменту для ще одного. Обурення мешканців викликає той факт, що будівництво накладається на спортивний майданчик і зону відпочинку, а мати під своїми вікнами гаражний кооператив у збиток зеленим насадженням, дихати вихлопними газами та чути гуркіт моторів вони не хочуть. Тим більше, що для комфортного розташування останніх двох гаражів, хтось дуже спритний зрізав стійку для кріплення сітки і кілька невеличких дерев, які заважали заїзду до гаражу», – пише сайт Депутати Кременчука

«Здравствуйте! Обращаемся к Вам от имени жильцов домов Жадова 10 и Почтовый 2. Наши два дома находятся прямо за горисполкомом и образуют угол, внутри которого располагается зона отдыха и спортивные площадки для жильцов этих домов. Лет 5-6 назад при строительстве новых элитных домов в р-не конечной остановки “Речпорт” к нам во двор люди перетянули 2 гаража, которые раньше стояли в местах будущей застройки. Документы на то время владельцы гаражей какие-то предоставляли и особо никому не мешали. По прошествии двух лет к двум существующим гаражам начали добавляться новые и на сегодняшний день их уже семь, а при строительстве двух последних было срезано несколько деревьев и уничтожена волейбольная площадка.

Неделю назад началось строительство ещё одного, но после наших настоятельных просьб предоставить документы строители быстро ретировались.

Мы не понимаем почему гаражи неизвестных нам людей, которые не проживают в этих домах стоят в нашем дворе и с их владельцами мы постоянно конфликтуем. Депутата своего не знаем, помогите, пожалуйста, его проинформировать о нашем случае и разобраться в ситуации на законных ли основаниях в нашем дворе организовали этот кооператив», – йдеться в зверненні.

Все по темі: гараж  депутат  зверненя 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин