Нове «золото» і «срібло» у полтавських дефлімпійців – у  боулінгу

 

Наші земляки вибороли два срібла і одне «золото» у «trio» і командних матчах 5 на 5

В Турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. Окрім карате, настільного тенісу та футболу представники Полтавщини здобувають нагороди і у боулінгу. Зокрема полтавець Владислав Яловега став другим у складі двох українських команд, а Катерина Ковальчук здобула командне «золото».

У змаганнях у розділі «trio» змагалися одразу дві команди з України. У складі однієї з них і був Владислав Яловега. У першому раунді наша команда посіла друге місце і вийшла у півфінал, разом з Кореєю, Росією та Францією. У фіналі українська команда змагалася з Південною Кореєю і поступилася. У розділі «team of five» наша команда з Владиславом Яловегою також стала другою Тут дефлімпійськими чемпіонами стали німці.

Ще одна представниця Полтавщини Катерина Ковальчук стала Дефлімпійською чемпіонкою серед жінок у розділі «trio». Наші спортсменки у фіналі перемогли все ту ж Підвденну Корею. Таким чином Катерина Ковальчук і Владислав Яловега завоювали три медалі на двох, одна з яких — «золота», передає «Полтавщина Спорт».

 

Все по темі: боулінг  дефлімпійці  золото  Полтавські 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин