Смердіти у Кременчуці не перестало

Кременчужани продовжують страждати від неприємного запаху. Цього тижня до міськради на сморід поскаржилися 180 разів.

У Кременчуці продовжується епопея з неприємним запахом, який «щастить» відчувати мешканцям Молодіжного, нагірної частини міста (вулиці Вадима Пугачова (колишня вулиця Московська), Київської, Переяславської, Миру та Гвардійської). У понеділок, 24 липня, на апаратній нараді у міськраді повідомили, що найбільше скарг від кременчужан надійшло у ніч із 17 на 18 липня, а саме – 62 звернення. Їх відчували мешканці вищеперелічених вулиць. А всього за тиждень зафіксували 180 скарг. Про це повідомив начальник відділу оперативного контролю за станом у місті Юрій Войтенко.

При цьому було проведено ряд екологічних досліджень. Екологи вкотре зафіксували перевищення фенолу у повітрі.

«Минулого тижня проводився як плановий, так і позаплановий моніторинг атмосферного повітря, – повідомив начальник відділу екологічної безпеки у Кременчуці Олексій Федюн. – Масові звернення громадян були ввечері 17 липня, а ще в ніч з
19 на 20 липня та 24 липня, також вночі (близько 15 звернень). Ми відпрацьовували всі ці звернення. У понеділок, 17 липня, велику увагу звертали на селище Молодіжне. Також візуально ми опрацьовували північно-промисловий вузол. Це Кременчуцька теплова електростанція (ТЕЦ). Зранку, 18 липня, ми направили до них відповідні запити із додаванням фотографій, на яких видніється хмара диму».

Зафіксували перевищення фенолу

Виявилося, що Кременчуцька ТЕЦ увечері 17 липня запускала
котлоагрегат №3. Це найбільший котлоагрегат, який є на підприємстві і який вони запускають переважно в опалювальний сезон.

«На фото, які ми направили до підприємства, видно хмару пари, – повідомив Олексій Федюн. – Вона могла утворитися при розпалюванні котлоагрегату. Проте, згідно з відповіддю, яка надійшла від підприємства, маємо: через заломлення світла та значної відстані від місця утворення пари, дана хмара пари була розцінена як викид диму. І не більше».

У відділі екологічної безпеки у Кременчуці зазначають, що саме того вечора були високі показники перевищення по фенолу.
«Всі ці матеріали вже направлені до управління Національної поліції, – пояснив Олексій Федюн. – Вони будуть додані до кримінального провадження. Слідчі поліції та прокуратури з’ясовуватимуть: була то пара чи дим».

Крім цього, на сесіях кременчуцької міської ради вже близько півроку депутати міськради приймають рішення щодо звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відносно неприємного запаху у місті. Йдеться про те, що у Кременчуці необхідно організувати позапланові дослідження повітря, коли відчувається неприємний запах.

Одних вже «прикрили»

Певно, що гарна новина цього тижня була лише для мешканців Великої Кохнівки, які повстали проти директора приватного підприємства «Крембіч», що веде свою діяльність на території гаражного кооперативу «Луговий». Як писав «Вісник» раніше, чоловік прямо у гаражному кооперативі «забабахав» завод, на якому переробляв шини. За словами директора підприємства В’ячеслава Бульби, він саме переробляє шини, спалюючи їх у спеціальних печах. А ось кременчужани вважають, що він просто спалює резину та труїть людей. Оскільки дихати, відкривати вікна квартир або просто гуляти на вулиці під час цього процесу просто неможливо.

Після бунту людей на підприємстві було проведено перевірку. Результати показали, що шкідливих речовин, які б забруднювали атмосферне повітря, там виявлено не було. Але діяльність фірми вважають все одно незаконною, оскільки власник використовує земельну ділянку гаражного кооперативу для власного бізнесу.

Більше не працює

І вже на початку цього тижня, 24 липня, стало відомо, що приватна фірма «Крембіч» припинила працювати, палити шини і труїти неприємним запахом людей. Причина – директора налякали відключенням від електроенергії. Зробити це обіцяв як голова гаражного кооперативу, так і депутати міськради, які мали намір звернутися до ПАТ «Полтаваобленерго».

Втім, наразі мешканці Великої Кохнівки, які проживають неподалік гаражного кооперативу «Луговий», не задихаються від диму і вже навіть можуть спати спокійно.

Все по темі: Олексій Федюн  ПАТ "Полтаваобленерго"  смердить 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин