Висока популярність «теплих» кредитів спонукала уряд виділити додаткові кошти

Протягом тижня Держенергоефективності відшкодувало 13 мільйонів гривень в рамках урядової програми

Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн здійснило Держенергоефективності в рамках урядової програми «теплих кредитів». Як повідомляє прес-служба Кабміну, 25 липня з держбюджету перераховано 7,2 млн грн компенсацій тим, хто купував енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла.Ще 5,2 млн грн отримали ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Півмільйона гривень виплачено домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли за цією програмою.

“Гарантоване повернення коштів учасникам програми «теплих кредитів» продовжується. Крім того, гарною новиною є те, що висока популярність програми серед населення спонукала Уряд виділити додаткові 400 млн грн на допомогу при утепленні житла та підготовці до зими. Тож, всі охочі зможуть сміливо впроваджувати енергоефективні заходи. Учасники програми отримують чималу компенсацію  витрат, згодом заощаджують на енергоспоживанні та навіть підвищують вартість своїх осель”, – передала прес-служба Кабміну слова голови Держенергоефективності Сергія Савчука.

З початку дії програми «теплих» кредитів її учасники отримали з держбюджету 1,5 млрд грн безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи.

Все по темі: заходи  кошти  теплий кредит 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин