На Полтавщины виявили скаженого кота

Оголошено карантин.

У селі Вирішальне та прилеглих до нього мисливських угіддях введено карантинні обмеження. Таке рішення було прийнято 26 липня на засіданні протиепізоотичної комісії при Лохвицькій райдержадміністрації.

Як повідомив в.о. начальника управління держпродспоживслужби в Лохвицькому районі Олександр Іванина, приводом для введення таких заходів стало виявлення у приватному господарстві кота, який захворів на сказ.  Дане захворювання підтверджено звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області, передає Лохвицька РДА.

За результатами обговорення вищезазначеного питання членами комісії було прийнято рішення провести у селі Вирішальне та прилеглих до нього територіях   відстріл і вилов бродячих тварин та диких м’ясоїдних тварин (собак, котів, лисиць, вовків) з подальшою утилізацією їх трупів. Здійснити обстеження території мисливських угідь на предмет виявлення хворих та загиблих тварин.

Також у населеному пункті в повному обсязі будуть проведені протиепідеміологічні заходи, направлені на недопущення розповсюдження хвороби та в обов’язковому порядку зроблені щеплення проти сказу собак та котів в карантинній зоні. Спеціальні ветеринарно-санітарні заходи проводитимуться протягом двох місяців.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин