МФК «Кремінь» здобув першу перемогу у Першій лізі

У третьому турі «Кремінь» здобув свою першу перемогу в першій лізі, взявши в Сумах важливі три очки. Не врятував сумчан навіть призначений пенальті.

«Суми» – «Кремінь» (Кременчук) 0: 1

Після стартових турів наша команда їхала в Суми в статусі аутсайдера, в перемогу якого мало хто вірив. А ось господарі поля перед звітним матчем, з чотирма очками в активі, розташувалися на комфортному п’ятому місці і розраховували поповнити свій очковий багаж.

Наші футболісти показали справжній характер і зуміли здобути перемогу в дуже важливий психологічний момент. У «Кременя» в лазареті вже другий матч поспіль залишився Владислав Піскун, а ось у «Сум» в старті вийшли відразу троє гравців, не так давно ще виступали в Кременчуці, це Іванов, Лісовий і Бобров.

Автором єдиного м’яча в матчі став капітан Ігор Тимченко, який нагадав про своє вміння грати на другому поверсі і майстерно розібрався із захисниками після подачі кутового. Ще в першому таймі сумчани отримали право на пенальті, після того як м’яч потрапив в руку Янакову. Але Віталій Онопко не дозволив переграти себе з «точки» Бушману, зреагувавши на непростий удар останнього в нижній кут. На перерву команди пішли за рахунку 1: 0 на користь «Кременя».

У другому таймі рахунок на табло стадіону «Ювілейний» не змінилося ні в основні 45 хвилин, ні в компенсовані 6. «Кремінь» виграв свою першу гру в першій лізі і кілька поліпшив своє становище в турнірній таблиці. Тепер, їхати в гості до грізного «Колоса», буде набагато веселіше. Легко в Ковалівці нам не буде, це однозначно, але вже і такий психологічний вантаж тиснути на гравців не повинен.

17:00. м.Суми. Стадіон «Ювілейний» імені

Перша ліга. Сезон 2017/2018. 3-й тур. 30.07.2017.

Гол: Тимченко 22 ‘

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ)

Асистенти: Андрій Лібстер (Луганськ), Сергій Наскалов (Мукачево)

Резервний арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)

Інспектор: Михайло Биць (Львів)

ПФК «Суми»: Литвиненко, Богачов, Лісовий, Бобров, Кошелюк, Муховиков, Махарадзе, Іванов, Бушман, Мединський, Лебеденко,

Запасні: Штанько, Терзі, Каськов, Рудницький, Ліховідько, Грищенко, Душин.

Головний тренер – Ілля Близнюк.

МФК «Кремінь»: Онопко, Бичков, Квач, Ентін, Ченбай, Прошенко (Кравчук 71 ‘), Богданов, Тертишний (Саркісян 88’), Боровський (Степанчук 63 ‘), Янаков (Горват 65’), Тимченко-к (В. Олійник 90 ‘).