На Полтавщині військовослужбовець постачав курсантам наркотики  

 

На Полтавщині військова прокуратура викрила канал поставок сильнодіючих наркотичних засобів до військового навчального закладу

Військова прокуратура Полтавського гарнізону спільно з Управлінням протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Полтавській області викрили військовослужбовця, який постачав наркотичні засоби курсантам. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Під час проведення негласних слідчих дій встановлено, що військовослужбовець-наркодилер закуповував у цивільних осіб наркотичні засоби і психотропні речовини (зокрема, амфетамін, метамфетамін, канабіс) і в подальшому збував їх не менше 20 курсантам.

Військові прокурори і слідчі спільно з оперативними працівниками провели ряд негласних операцій, в ході яких задокументували кілька епізодів збуту сильнодіючого наркотичного засобу «гвинт», до складу якого входить метамфетамін.

Дилера затримали в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту та незаконний збут психотропних речовин). За клопотанням військового прокурора до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

В даний час триває судова експертиза психотропної речовини, вилученого під час чергового епізоду збуту. Інші особи, причетні до організації каналу постачання наркотичних речовин курсантам, встановлюються.

Санкція ч. 1 ст. 307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

За інформацією поліції області, раніше в Полтаві вони затримали військовослужбовця, який продавав метамфетамін. Але в повідомленні поліції не було вказано, що військовослужбовець продавав наркотики саме курсантам.

Якщо все ж ці випадки пов’язані, то мова може йти про факультет Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного техуніверситету України Державного університету телекомунікацій (Училище зв’язку) або про коледж з підготовки сержантського складу, передає Полтавщина.

Все по темі: курсантам  наркотики  Полтавщина 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин