Знову смердить Кременчуці. Кличуть на допомогу Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

За фактами порушень екологічного законодавства в Кременчуці проходить судово-екологічна експертиза.

За інформацією керівника служби допомоги мера кременчужанам Юрія Войтенка, минулого тижня було зареєстровано 77 звернень від жителів міста на неприємний запах у атмосферному повітрі. Питома кількість скарг припала на 24 та 25 липня.  Зокрема, здебільшого надходили вони від кременчужан, які живуть на Молодіжному та кількох вулицях нагірної частини Кременчука. Юрій Войтенко зауважив, що відразу як тільки на службу 1563 почали надходити такі звернення ситуацію було взято на контроль, до якого задіяні відповідні служби.

На продовження обговорення питання що утримання неприємного запаху в атмосферному повітрі, керівник Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Василь Товстий повідомив, що минулого тижня було проведено 16 контрольних обстежень повітря. Зокрема, в день масових звернень, 24 липня на Молодіжному лабораторією в повітрі  було зафіксоване перевищення фенолу на 10%, а 27 липня була відмічена  концентрація шкідливих хімічних речовин у районі промислового вузла, а саме, при нормі 1.0 вона  становила 1.59.

Начальник відділу екологічної безпеки виконкому міської ради Олексій Федюн зазначив, що дані порушення екологічного законодавства в тому числі передані до управління Національної поліції Кременчука. Наразі фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз проводять  судово-екологічну експертиза по даному кримінальному провадженню.

Все по темі: дослідження  лабораторія  сморід 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин