Що очікує Україну у серпні: новий Фонд соцстрахування, ЗВТ з Канадою і більше вихідних

В останній місяць літа українців очікує низка змін.

Зокрема, запрацює вільна торгівля з Канадою, очікується новий залізничний маршрут до Польщі та буде додатковий вихідний, передає УНН.

ЗВТ з Канадою

З 1 серпня вступає в силу угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою. Угода була підписана 11 липня 2016 року під час візиту в Україну прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

За даними Мінекономрозвитку, активізація торгівлі між країнами сприятиме інвестиційній активності, започаткуванню нових виробництв, у тому числі з доданою вартістю, трансферу технологій та створенню нових робочих місць.

Старт роботи Фонду соціального страхування

З 1 серпня після реорганізації починає роботу Фонд соціального страхування України.

Так, згідно з законодавством, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві об’єднуються і натомість утворюється Фонд соціального страхування України.

Новий потяг до Польщі та інші маршрути

З серпня ПАТ “”Укрзалізниця” планує відправити в перший рейс поїзд “Львів-Краків”. Це ще у травні анонсував голова правління товариства Войцех Балчун.

Також збільшилася кількість потягів на деякі напрямки. Так, швидкісний поїзд “Київ-Кривий Ріг” у серпні курсуватиме тричі на тиждень. А експрес “Київ-Запоріжжя” до кінця літа курсуватиме щоденно.

Крім того, до кінця серпня діятиме і “спеціальна пропозиція” – подовжать маршрути курсування чотирьох поїздів до приазовських та причорноморських курортів країни.

Також у серпні планується відкрити рух автомобільним мостом до Молдови.

Чотири вихідні на День Незалежності

Українці у серпні матимуть більше вихідних у зв’язку з відзначенням Дня незалежності України – з 24 по 27 серпня включно.

Сині жетони у столичному метро

З 1 серпня турнікети КП “Київський метрополітен” прийматимуть лише сині жетони. Зелені до кінця місяця можна обміняти пропорційно або з доплатою.

Все по темі: нововведення  очікує  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин