Кременчуцьким любителям аерозйомок нагадують: використання дронів має певні обмеження

Віййськові зазначають:т у разі виявлення такого літального пристрою, вони мають повне право знищувати об’єкт без попередження

Правила використання безпілотників (дронів) обговорили на нараді, що відбулася з ініціативи СБУ у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради за участю представників силових структур Кременчука та суб’єктів господарювання міста, що здійснюють комерційні зйомки за допомогою літальних апаратів.

Як зазначив головуючий на нараді заступник міського голови Руслан Проценко, за інформацією правоохоронних органів останнім часом почастішали скарги з боку керівників об’єктів критичної інфраструктури міста, а також військових частин, на використання поблизу вказаних об’єктів дронів.

При цьому на використання вказаних пристроїв існують певні обмеження. Зокрема, основним документом, що на сьогодні регламентує використання повітряного простору України  є   Повітряний кодекс України. В ньому  поняття «безпілотне повітряне судно»   зазначене як повітряне судно, яке використовується для виконання польоту без пілота на борту, керування польотом якого і контроль за яким здійснюються за допомогою спеціальної станції керування, розташованої  поза повітряним судном. Виходячи з цього законодавчого акту, на безпілотники мають поширюватись всі вимоги,  що висуваються до використання повітряних суден.

Варто відмітити, що законом  заборонено проводити аеровідеозйомки  територій режимних об’єктів МВС, ЗСУ, МНС, промислових підприємств, мостів, а також інших об’єктів критичної інфрастуктури. Як зазначили присутні на нараді. Військові також наголошують: якщо аерозйомка проводиться поблизу військової частини, то відповідно до затверджених інструкцій, безпілотний літальний апарат не повинен захоплювати ділянку навколо неї на відстані до 50-100 метрів. Щодо організації аерозйомок промислових потужностей, то це питання має бути заздалегідь узгоджене з керівництвом промислового підприємства з оформленням дозволу на провадження такої діяльності.

Все по темі: дрон  заборона  нарада 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин