Субсидії безробітним українцям будуть розраховуватися на базі двох прожиткових мінімумів

Держава планує зменшити розмір субсидій для безробітних

Нарахування житлових субсидій безробітним в максимальному обсязі є несправедливим по відношенню до тих громадян, які платять податки, заявили в уряді України.

Безробітні громадяни України працездатного віку отримуватимуть субсидії на оплату комунальних послуг на базі двох прожиткових мінімумів, а не одного, як було раніше, повідомляється на сторінці урядового порталу в Facebook.

“Неофіційні доходи отримує величезну кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недобросовісні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – в максимальному розмірі”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що до недавнього часу субсидії безробітним виплачувалися на базі одного прожиткового мінімуму, проте “це несправедливо по відношенню до тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки”.

“Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, йому при оформленні субсидії з 1 травня 2017 року враховується не більше двох прожиткових мінімумів – 3248 грн”, – відзначають в уряді.

“Це стосується тільки працездатних громадян. У той же час є ті, хто насправді знаходиться в складних життєвих обставинах. І тоді комісія при розгляді заяв від таких претендентів на субсидію, якщо згадані обставини дійсно підтверджуються, може встановити державну допомогу на базі одного – 1624 грн, а не двох прожиткових мінімумів “, – додали на сторінці урядового порталу.

Субсидії розраховуються виходячи з доходів громадян – чим більший дохід, тим менше субсидія.

Все по темі: безробітні  субсидії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
більше новин