Мешканець Кременчука власноруч спорудив тренажерний майданчик

 

Турніки, бруси і гантелі – таким спортивним  спорядженням оснащена саморобна тренажерна зала в одному з подвір’їв Кременчука. Богдан спортом займається протягом двох років. Сюди приходить щодня.

Богдан Савосько, житель Кременчука: У школі здавали нормативи, я не зміг жодного разу підтягнутися. Стало соромно і я прийшов в качалку, познайомився з багатьма людьми.

Підкачати ноги або  прес.  Тренажери у залі на всі групи м’язів. З молоддю займаються спортом і чоловіки.

Валерій Івасішин, житель Кременчука:  Мені 61 рік, але я з ними  за руку вітаюсь. Тут вік не важливий. Тут займається хто хоче. Тренажерну залу власним коштом  спорудив житель Кременчука Владислав Кийло.

Владислав Кийло, ініціатор створення тренажерного залу: Я під будинком зробив одну лавку зі штангою, потім ще дві. Дивлюсь: стоять. Я ще й здивувався, що ніхто не вкрав. Будувати  допомагали і  самі ж юнаки. Чемпіон України із с- тріт воркауту Дмитро Малахов один із них.

Дмитро Малахов, чемпіон України з StreetWorkout: Носили щебінь тут, вирівнювали  підлогу. Чим могли,тим і допомагали. Владислав Кийло говорить: хоче, аби молодь його мікрорайону проводила дозвілля з користю.

Владислав Кийло, ініціатор створення тренажерного залу: Мені приємно бачити тренажери, як займаються спортом. Добре, коли можу підбадьорити хлопців, поділитися своїм життєвим досвідом. Я йду натхненний додому. Хлопці хороші ходять. Чого вартий Дмитро Малахов. Більше за нього підтягнутися на одній руці ніхто не може.

Така зала, на думку Миколи, дозволяє  мати гарну  фізичну форму без додаткових  витрат.

Микола Макаренко, житель Кременчука: Якщо хлопець студент наприклад і в нього немає грошей відвідувати елітні спортивні клуби, він може ходити сюди.

 

Все по темі: майданчик  тренажерний 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин