Таки домовились: на Деївському звалищі німці добуватимуть біогаз

Видобутий газ перероблятимуть на електроенергію. У Німеччині для Кременчука електростанцію вже будували тричі.

У Кременчуці німецький інвестор добуватиме газ з твердих побутових відходів, які є на Деївському звалищі, а потім вироблятиме з нього електроенергію. Таке рішення було прийнято остаточно, через 8 років перемовин, які тривали між німцями та владою Кременчука.

Раніше, «Вісник» вже писав про те, що у Кременчуці німці висувають нові умови у переробці сміття на біогаз. Тоді мова йшла про те, що у разі, якщо видобуток газу міститиме більше 40% метану, або переробка сміття у біогаз виявиться економічно не вигідною справою, вони зможуть забрати своє обладнання у будь-який час та піти з полігону.

Сьогодні у міськраді повідомили, що відбувся конкурс, і німці перемогли, а тому, вони вже можуть приступати до роботи. Були обговорені й деякі умови, які раніше викликали сумніви у депутатів міськради. Наразі домовилися, що інвестор не полишатиме переробку сміття у Кременчуці за умови, що видобуток газу становитиме 200 куб.м/год., а не як була раніше висунута умови – 300 куб.м/год. Прорахували, що з 200 куб.м/год вироблятимуть 470 кВт електроенергії.

Після домовленостей передбачається, що на полігоні побутових відходів для генерування електроенергії та її подальшого продажу за «зеленим» тарифом, буде встановлено необхідне обладнання.

Відбудеться реконструкція існуючої газозбірної системи, будівництво та введення в експлуатацію газоутилізуючої системи та підключення її до існуючої газозбірної системи. Згодом, останню приєднають до загальної мережі електропостачання та передачі виробленої електричної енергії. Надалі, електрику реалізовуватимуть за «зеленим» тарифом.

Передбачають, що кременчужани від такої співпраці з німцями, отримають чистий полігон. І такої проблеми зі сміттям, як у Львові, в нашому місті не буде. Також комунальне підприємство «КАТП-1628» отримуватиме гроші за  орендну ставку за використання обладнання.

Сам же інвестор у міськраді повідомив, що для Кременчука електростанція у Німеччині вже будувалася тричі. Дві були продані у зв’язку з тим, що перемовини тривали протягом 8 років. Третя електростанція вже готова до відправлення на Деївське звалище. І в четверте будуватися вона точно не буде.

Все по темі: біогаз  Деївське звалище  електростанція  Німці 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Вересня, 2019 Вівторок
16 Вересня, 2019 Понеділок
більше новин