У Кременчуці витратять понад 5 мільйонів гривень на встановлення світлодіодних ламп

Вуличне освітлення у місті обходитиметься у 10 разів дешевше.

У Кременчуці виконується програма з модернізації вуличного освітлення. На ці роботи планується витратити понад 5 мільйонів гривень. Наразі освоєно вже 1,6 мільйони гривень – світлодіодні ліхтарі наразі встановлюють на правобережній частині Кременчука. Про це йшлося на засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ.

Надалі лампочки «Ілліча» мінятимуть і на Лівобережжі. Якщо їх потужність 200 – 300 Ватт, то ЛЕД лампочки (світлодіодні) споживають всього 24 Ватта. Тобто, вуличне освітлення у місті обходитиметься десь у 10 разів дешевше.

Щоправда у депутатів виникло питання, чому у програмі записано, що в ліхтарях звичайні лампочки мінятимуть на натрієві високого тиску. А насправді закупили світлодіодні. Виконавці пояснили, що коли розроблялася програма, у 2015 році, світлодіодні лампочки були занадто дорогими, тому зупинилися на натрієвих. Тепер же навпаки, світлодіодні упали в ціні. До того ж виробник обіцяє 5 років гарантії.

Рішення вірне, але все одно, треба було перед цим звернутися до депутатської комісії, хоч поставити до відома, ображаються депутати. А так виходить виконавець порушив рішення міської ради.

Все по темі: Кременчуці  лампи  освітлення  світлодіодні 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Вересня, 2019 Вівторок
16 Вересня, 2019 Понеділок
більше новин