Чи смердить пропалювальна станція  в Кременчуці, стане відомо за тиждень?

Вчора, 30 серпня 2017 року, в рамках виконання Програми дій щодо недопущення перевищення нормативів гранично-допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в м.Кременчуці відбулось виїзне засідання робочої групи на промивально-пропарювальну станцію ВП “Вагонне депо Кременчук”.

Про це повідомила у «Фейсбуці» депутат міськради Оксана Піддубна.

На засіданні були присутні депутати Кременчуцької міської ради, представники відділу екологічної безпеки, члени комісії з інституту громадського здоров’я Марзєєва, науковці з КрНУ ім.М.Остроградського.

На самому підприємтві неприємний запах відчувається та за словами начальника пропарювальної станції Володимира Гапія  , “Вагонне депо Кременчук” не є чинником забруднення атмосферного повітря в нашому місті.

Члени комісії з інституту Марзєєва та представники відділу екологічної безпеки виконачого комітету Кременчуцької міської ради після виїзного засідання додатково вивчатимуть технічну документацію з метою можливості проведення повного аналізу роботи підприємства на предмет перевищення допустимих викидів в атмосферне повітря.

Висновки, результати аналізу та рекомендації будуть озвучені на наступному засіданні робочої групи (приблизно через місяць) в стінах виконкому Кременчука, на яке будуть запрошені депутати та представники громадськості.

ДОВІДКА
Технічні можливості підприємтва дозволяють пропарювати до 30 вагонів на добу та на сьогоднішній день на підприємстві в середньому пропарюється близько 700 вагонів на місяць. На промивку (пропарювання) вагонів підприємтво витрачає від 900 до 1200 куб.м технічної води в місяць, яку постачає КП “Кременчукводоканал”.

 

Все по темі: замір  запах  смердить 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин