Повернення Міхо: прикордонники зачитали Саакашвілі адмінпротокол про порушення кордону

Представник Державної прикордонної служби зачитав Міхеілу Саакашвілі адміністративний протокол про незаконний перетин їм українського держкордону.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Це сталося у вівторок біля львівського готелю “Леополіс” у присутності журналістів, народних депутатів, та адвокатів Саакашвілі.

Саакашвілі на це сказав, що добре знається на юриспруденції і йому відомо, що протокол мали вручити впродовж трьох годин після ймовірного порушення ним кордону, зараз же спроби прикордонників зробити це є незаконними.

“Якби вони принесли цей протокол протягом трьох годин, коли ми перетнули кордон – вони не можуть сказати, що я десь ховався, я був на головній площі Львова разом з тисячами львів’ян – то я б взяв без питань цей протокол. Але те, що зараз вони приносять – це порушення закону”, – сказав екс-президент Грузії.

Його адвокати підтвердили правдивість цієї заяви, посилаючись на норми Кодексу про адміністративні правопорушення. Вони заявили що це перше порушення з боку прикордонників щодо процедури вручення цього протоколу Саакашвілі.

Все по темі: кордон  протокол  Саакашвілі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Січня, 2020 Субота
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
16 Січня, 2020 Четвер
більше новин