Повернення Міхо: прикордонники зачитали Саакашвілі адмінпротокол про порушення кордону

Представник Державної прикордонної служби зачитав Міхеілу Саакашвілі адміністративний протокол про незаконний перетин їм українського держкордону.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Це сталося у вівторок біля львівського готелю “Леополіс” у присутності журналістів, народних депутатів, та адвокатів Саакашвілі.

Саакашвілі на це сказав, що добре знається на юриспруденції і йому відомо, що протокол мали вручити впродовж трьох годин після ймовірного порушення ним кордону, зараз же спроби прикордонників зробити це є незаконними.

“Якби вони принесли цей протокол протягом трьох годин, коли ми перетнули кордон – вони не можуть сказати, що я десь ховався, я був на головній площі Львова разом з тисячами львів’ян – то я б взяв без питань цей протокол. Але те, що зараз вони приносять – це порушення закону”, – сказав екс-президент Грузії.

Його адвокати підтвердили правдивість цієї заяви, посилаючись на норми Кодексу про адміністративні правопорушення. Вони заявили що це перше порушення з боку прикордонників щодо процедури вручення цього протоколу Саакашвілі.

Все по темі: кордон  протокол  Саакашвілі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Вересня, 2019 Неділя
14 Вересня, 2019 Субота
13 Вересня, 2019 П’ятниця
12 Вересня, 2019 Четвер
більше новин