Ціни на продукти впадуть: що подешевшає у вересні

 

Вже до кінця вересня ряд продуктових товарів в Україні подешевшають. Це стосується зокрема гречки і цукру, а також ціни будуть знижуватися на овочеву продукцію. Про це повідомили в «Українському клубі аграрного бізнесу».

Вартість бакалійної продукції: цукру і гречки, у вересні буде знижуватися під впливом сезонних факторів. На заводах почнеться варіння цукру і буде збір урожаю гречки. На олію та хліб ціни будуть коливатися в межах 1-2 відсотків, – зазначив експерт «Українського клубу аграрного бізнесу» Євген Дворник, передає «Народна Правда».

Разом з тим експерт очікує. Що на такі продукти як молоко і м’ясо ціни можуть дещо зрости:

«Низький рівень пропозиції на ринку живця і збільшення попиту на м’ясо не дає передумов для зниження ціни. У вересні очікується зростання цін на м’ясо в межах 4-7 відсотків».

Раніше повідомлялося, що вересень принесе українцям зростання цін на найбільш популярні продукти харчування. Зокрема особливий зростання ціни спостерігається на гречку.

Одним з головних індикаторів споживчого ринку є так званий «борщовий набір». І за підсумками вересня очікується зростання цін на нього в межах 20 відсотків.

 

Все по темі: продукти  Ціни 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин