Молодь у Кременчуці отримала стипендії за «активність по життю»

Протягом року їм платитимуть від 650 до 1100 гривень на місяць.

У Кременчуці студентам призначили стипендії за громадську діяльність та досягнення у культурі та спорту, а саме від 650 до 1100 гривень. Гроші їм сплачуватимуть протягом наступних 12 місяців. Їх отримуватимуть 34 студенти.

Виплати отримуватимуть студенти Кременчуцького нацуніверситету ім. М. Остроградського, та їх коледжу, військового ліцею, медколеджу, училища №26, кременчуцького інституту «Дніпропетровський Університет ім. Нобеля», транспортного коледжу, профліцею А.С. Макаренка.

Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що ця стипендія відзначає тих людей, котрі займаються громадською діяльністю та мають активність по життю.

«Коли я був студентом, отримував стипендію 16 гривень, потім 27, – говорить Віталій Малецький. – На той час це були великі гроші. Зараз студенти отримуватимуть близько 40 доларів, якщо брати приблизний курс 26 грн/дол.
Стипендія за громадську діяльність, це можливість відзначити не лише тих, хто є відмінником і добре навчається. А й тих, хто займається самодіяльністю, спортом, громадськими справами».

Меру, студенти повідомили, що було б, не погано, збільшити кількість одиниць тролейбусів на маршрути зранку, створити у місті велодоріжки, а взимку, в парках, зробити ковзанки.

Все по темі: Кременчук  стипендії  Студенти 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин