На Полтавщині зведуть вірменську церкву

Депутати Полтавської міської ради підтримали ідею спорудження вірменської церкви в Полтаві поруч із облдержадміністрацією.

На сесії Полтавської міської ради 22 депутати проголосували за дозвіл вірменській громаді міста звести церкву на вулиці Сінній. Про це повідомили наші кореспонденти із сесійної зали. На профільній комісії ідею не підтримали, однак депутати на сесії вирішили інакше.

“Розглянувши звернення громадської організації “Урарту”, враховуючи графічні матеріали, розроблені ФОП Минак А.О., … Полтавська міська рада вирішила надати громадській організації “Урарту” згоду на розміщення Вірменської апостольської церкви при умові розробки та затвердження відповідно до вимог чинного законодавства детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Пушкіна, Дмитра Коряка та Зигіна”, – ідеться у проекті рішення, який став офіційним після голосування депутатів.

Додамо, що поруч – на вулиці Сінній – уже розташовується православна церка Московського патріархату, а також мусульманська мечеть, передає Громадське.Полтава.

Все по темі: проект  сесія  церква 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин