«Спортивний Оскар»: переможців визначили

Уперше у Кременчуці конкурс «Спортивний Оскар» влаштував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин, спільно з виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради.

 

 

Фінал конкурсу відбувся напередодні Дня фізичної культури і спорту України у п’ятницю, 8 вересня, у Міському палаці культури.

Відкриваючи урочистості, заступник міського голови Руслан Проценко звернув увагу на те, що цього року у Кременчуці вперше День фізичної культури та спорту відзначають у форматі, на який насправді заслуговують спортсмени, команди та тренерський склад закладів спорту.

Цього дня у залі вітали кременчуцьких спортсменів єдиний на Полтавщині олімпійський чемпіон Володимир Кисельов, заслужені тренери України, заслужені працівники фізичної культури та спорту, а також молоді спортсмени.

Загалом кращих спортсменів, команди, тренерів і фахівців фізичної культури і спорту Кременчука визначали у 8-ми номінаціях.

Тож у номінації «Дебют або відкриття» перемогу здобув Ткач Ярослав – переможець Кубку Європи зі скелелазіння серед юніорів, фіналіст чемпіонату України серед дорослих та триразовий чемпіон чемпіонату України серед юніорів до 16 років. До речі, зараз спортсмен знаходиться на чемпіонаті в Австрії. І свою нагороду забере, повернувшись додому.

У номінації «Разом з олімпійцями» переміг Назаренко Микита – чемпіон України з кікбоксингу WPRA серед юніорів, чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу в розділі JMTB та К-1.

У номінації «Сильні духом» здобула перемогу Кобзар Наталія – чотириразова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики.

Узагалі, під час обговорення саме цієї номінації всі члени журі говорили про те, що кожен із трьох фіналістів є унікальним спортсменом і має бути відзначений нагородою. Тож редакція «Вісник Кременчука» звернулась за підтримкою до любителя спорту та друга редакції газети Руслана Телятника, який виділив кошти для тих, хто посяде друге і третє місце у цій номінації.

Тож грошові призи Сергій Ємельянов, Олег Білоконь можуть забрати у редакції газети «Вісник Кременчука». За детальною інформацією можна телефонувати до редакції за номером 79-11-17.

Звання «Найкраща команда» отримала команда з городкового спорту – чемпіон України та чемпіон світу з городкового спорту.

«Найкращим тренером з командних видів спорту» визнали Севрюка Миколу Петровича – тренера команди-переможниці чемпіонату України та чемпіонату світу з городкового спорту.

Звання «Найкращий тренер» отримав Волошин Василь Васильович – особистий тренер Каланіної Єлизавети – бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзової призерки Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзової призерки чемпіонату України серед дорослих; особистий тренер Каро Марандяна – бронзового призера чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, чемпіона України серед юнаків та бронзового призера Кубку Європи серед юнаків в м. Арад (Румунія); особистий тренер Біляєва Максима – чемпіона України серед молоді.
«Найкращою спортсменкою» року стала Каланіна Єлизавета – бронзова призерка турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібна призерка турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзова призерка Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзова призерка чемпіонату України серед дорослих. Нагороду спортсменці вручили прямо у залі. Через травму дівчина наразі пересувається на милицях.

«Найкращим спортсменом» визнали Вихриста Віктора – переможця Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та чемпіона Європи серед чоловіків.
Переможці отримали від Всеукраїнського фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин, нагороди та цінні подарунки – телевізори.

Все по темі: благодійний фонд  Спортивний Оскар 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Липня, 2018 Субота
20 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин