Кременчуцьким патрульним вказали на нецільове використання коштів

Гроші,  які управління патрульної поліції Кремкнчука хоче витратити на закупівлю кондиціонерів і холодильника,  треба використовувати за призначенням.  А саме на профілактику правопорушеннь,  як це прописано в міській програмі. 

Йдеться про 60 тисяч гривень,  які передбачено на виготовлення поліграфічної продукції (листівок,  біл-бордів)  і які планують спрямувати на інші цілі.

Пояснення представника патрульних: на закупівлю 3 комп’ютерів і холодильника.

Холодильник потрібно купити для, чергової частини,  де правоохоронці,  які вступають на добові чергування,  харчуються.

А кондиціонери потрібно закупити для приймальної громадян і приміщення,  де зберігають документи і встановлено надчутливу апаратуру,  яка чутлива до температури зовнішнього повітря.

Та в кременчуцьких депутатів сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики виникло питання до представників патрульної поліції: яким це боком стосується профілактики правопорушень.

Голова постійної депутатської комісії Микола Шевченко зауважив, що йдеться про покращення умов праці правоохоронців.

“Я не проти створення належних умов патрульним, але це має бути забезпечено державою”, – слова головного фінансиста міста Тетяни Неїленко. Вона також нагадала про нецільове використання бюджетних коштів.

“Був випадок, що тодішньому управлінню міліції довелось повернути близько 125 тисяч гривень після перевірки КРУ. На них теж закупили кондиціонери”, – нагадала вона.

Також депутати поцікавились, чи були звернення керівництва кременчуцьких патрульних до вищестоящих органів. Такі звернення були, та не мали результатів.

Тож свого вердикту депутати цієї комісії не винесли, бо не було кворуму. Питання розглядатимуть на сесії 12 жовтня.

 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Липня, 2018 Неділя
14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин