Новий сумний рекорд Кременчука: жінка віддала шахраям більше 100 тис грн

Схема традиційна: шахраї пропонували допомогти сину, що потрапив до лікарні.

Як повідомила прес-служба відділу Нацполіції Кременчука,  вчора, 4 жовтня,  об 11-24 доправоохоронців звернулась 64-річна кременчужанка, яка повідомила про те, що  цього дня  невідома особа, під приводом допомоги її сину заволоділа  грошима в сумі 29000 грн та 2700 дол. США.

Жінці озповіли, що син потрапив до лікарні. Вже пізніше жертва шахрайства зрозуміла, що з її 30-річним сином все гаразд. Далі похід в поліцію.

Факт шахрайства внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 190 ККУ.

“Правоохоронці нагадують про те, що шахраї можуть представлятися рідними і говорити про різного роду пригоди в які потрапила ваша радна людина. Але впершу чергу потрібно не керуватися першочерговими емоціями а пере телефонувати рідній людині.  В даному випадку жінці повідомили, що син потрапив в біду в іншій області і потрібно передати кошти через людину що приїде.

Перед вами  розігрується сцена і вам просто не дають можливості зв’язатися з рідною людиною а намагають робити так щоб ви були постійно на зв’язку з шахраями. .

Тому  будьте уважні коли отримуєте підозрілі дзвінки про рідних”, – звернення прес-офіцера Кременчуцької поліції Анни Васенко.

Все по темі: гроші  поліція  шахрай 

  • Vladimir_Volnov

    мозгов жать нельза добавить

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
15 Грудня, 2017 П’ятниця
14 Грудня, 2017 Четвер
13 Грудня, 2017 Середа
більше новин