Кременчужан кличуть на відкриті слухання з приводу підвищення тарифів на тепло і гарячу воду

Це стосується мешканців міста, які отримують послуги через КП «Теплоенерго».

Сьогодні, 6 жовтня,на засіданні міськвиконкому затвердили рішення про проведення відкритих слухань.

Було затверджено склад комісії, яка має розглянути пропозиції кременчужан і винести рішення. До складу комісії ввійшов профільний віце-мер, начальник УЖКГ, представники УЖКГ, голова профільної депутатської комісії.

Як повідомив мер Кременчука Віталій Малецький, наразі не розроблена процедура проведення відкритих слухань, тож під час їх організації частково спиратимуться на базу документів НКРЕ КП, а також візьмуть досвід проведення в Сумах.

«Проте варто пам’ятати рішення комісії матиме рекомендувальний характер. КП «Теплоенерго» повідомить про свої наміри і обґрунтування, кременчужани висловлять свою думку», – слова мера.

Віталій Малецький відповів, що відкриті слухання будуть чинними, навіть, як прийде мало кременчужан, навіть, якщо з десяток.

Не відома ще дата їх проведення, та вже відомо, що нові тарифи на тепло і гарячу воду  КП «Теплоенерго» планують встановити через одне засідання виконкому , приблизно 17 жовтня.

Цікаво, що ПАТ «Полтаваобленерго» подало теж розрахунки на підвищення тарифів на тепло і гарячу воду. Але тут процедура затвердження інша. Підприємству-монополісту затверджують їх в НКРЕ КП.

І мер Кременчука зазначає, що платити абоненти цього підприємства з початком опалювального сезону будуть ще за минулорічними тарифами.

Також прогнозує, що процедура з погодженням в цьому випадку затягнеться довше, ніж з КП «Теплоенерго». Теж певний час частина кременчужан за тепло і гарячу водк платитимуть менше.

І наостанок, інформацію прпо проведення відкритих слухань, про пропозиції, результати обіцяють розмістити на сайті КП “Теплоенерго”.

Про те на скільки планують підвищити тарифи читайте : «Тисячі за тепло і гарячу воду: вже дуже скоро»

Все по темі: відкриті слухання  тариф  тепло 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Липня, 2018 Неділя
14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин