СБУ ініціює законопроект про обмеження поїздок до Росії для політиків і чиновників

За такі поїздки законом передбачена кримінальна відповідальність.

Служба безпеки України пропонує обмежити поїздки в Росію для українських політиків, чиновників, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

На думку служби, такий закон дозволить більш ефективно протидіяти гібридної війні, що проводиться країною-агресором проти України. В СБУ також повідомили, що з 2014 року, з метою підвищення рівня національної безпеки, відомством розроблені зміни в більш ніж 30 законодавчих актів, у тому числі парламентом вже схвалені зміни до Закону України Про боротьбу з тероризмом, а також проект закону Про основні засади забезпечення кібербезпеки України.

У новому законопроекті передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України. Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в липні у Верховній Раді запропонували зобов’язати організаторів повідомляти СБУ про проведення гастролей артистів з РФ за 30 днів до концерту.

Все по темі: заборона  кордон  Росія  СБУ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин