День селфі у кременчуцьких «нациків» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Напередодні Дня захисника Вітчизни і Дня народження військової частини провели День відкритих дверей. Учні і студенти з більше ніж 10 навчальних закладів Кременчука побували в гостях у кременчуцьких нацгвардійців.  Приїжджали навіть діти з районів. Уперше гостям продемонстрували БТР. Та селфі з «нациками» в «кікіморі» цього дня було найпопулярнішим серед дітей.

Кременчужани вже знають, що традиційно два рази на рік у військовій частині 3059 Національної гвардії України проходить День відкритих дверей. Навесні захід присвячують Дню нацгвардійця.

«Восени ж у нас подвійна дата: 14 жовтня – День захисника Вітчизни, а 18 жовтня виповнюється 17 років прийняттю рішення про створення батальйону постової служби, який згодом став частиною Нацгвардії», – нагадує командир частини 3059 Олександр Аленін.

Він вважає, що найкращим патріотичним вихованням школярів є те, що вони на власні очі можуть побачити, як служать нацгвардійці, яка в них техніка та озброєння. «Діти бачать, що людям у військовій формі можна довіряти», – говорить Олександр Аленін.

До речі, вперше кременчуцька частина Нацгвардії набирає курсантів до вищих навчальних закладів. Це відомі виші Нацгвардії в Харкові та Львові.

 

І не зовсім про святкове

Наразі ця військова частина набирає контрактників. Є вакансії солдатського і сержантського складу. Тут не приховують, що служба у Нацгвардії непроста. Упродовж останніх років хлопці по півроку перебувають у відрядженнях у зоні АТО, переважно поблизу Маріуполя. Це лише уявити: жити в землянках, без зручностей цивілізації, з погодинним поданням електроенергії від генератора.

При цьому заробітна плата контрактника – 7,5 тисяч гривень. Тож не дивно, що після завершення контракту хлопці не мають бажання продовжувати його далі. І не рідко просто їдуть шукати кращих заробітків за кордон.

І тут командир частини не скаржиться, а має надію, що держава змінить ставлення до тих, хто наразі стоїть на охороні її суверенітету.

А взагалі, у кременчуцьких військових свято і побажання миру – то головне цими днями.

Все по темі: Нацгвардія  служба  частина 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Липня, 2018 Субота
20 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин