Дитячий розважальний центр у Кременчуці не дає спокою сусідам згори

 

Дитячий розважальний центр розташований у житловому будинку по вулиці Манагарова, 1. Під час проведення дитячих свят у приміщенні такий шум, що жінка на другому поверсі не може знайти спокійного закутку у своїй трикімнатній квартирі.

Про це невдоволена мешканка розповіла на засіданні комісії з питань погодження режиму роботи суб’єктів господарювання. За її словами, 30 років до цього знизу, де розташоване нежитлове приміщення, не було чутно нічого. А коли з’явився Дитячий розважальний центр, почався «дурдом».

Не так давно за скаргою жінки на місце виїжджала лабораторія для виміру шумового навантаження і не виявила перевищення шуму. Але жінка стверджує, що заміри робилися, коли у дитячому центрі нічого не відбувалося.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, який вів засідання, пообіцяв, що лабораторія ще раз виїде для вимірювання шуму тоді, коли вкаже жінка, і коли у дитячому центрі щось святкуватимуть. А також опитають інших сусідів, чи їм не заважає дитячий центр. Тоді й буде прийнято відповідне рішення.

Все по темі: дитячий  розважальний  центр 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
3 Квітня, 2020 П’ятниця
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
31 Березня, 2020 Вівторок
більше новин