Дитячий розважальний центр у Кременчуці не дає спокою сусідам згори

 

Дитячий розважальний центр розташований у житловому будинку по вулиці Манагарова, 1. Під час проведення дитячих свят у приміщенні такий шум, що жінка на другому поверсі не може знайти спокійного закутку у своїй трикімнатній квартирі.

Про це невдоволена мешканка розповіла на засіданні комісії з питань погодження режиму роботи суб’єктів господарювання. За її словами, 30 років до цього знизу, де розташоване нежитлове приміщення, не було чутно нічого. А коли з’явився Дитячий розважальний центр, почався «дурдом».

Не так давно за скаргою жінки на місце виїжджала лабораторія для виміру шумового навантаження і не виявила перевищення шуму. Але жінка стверджує, що заміри робилися, коли у дитячому центрі нічого не відбувалося.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, який вів засідання, пообіцяв, що лабораторія ще раз виїде для вимірювання шуму тоді, коли вкаже жінка, і коли у дитячому центрі щось святкуватимуть. А також опитають інших сусідів, чи їм не заважає дитячий центр. Тоді й буде прийнято відповідне рішення.

Все по темі: дитячий  розважальний  центр 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин