У Полтаві продають наркотики через Інтернет

 

В Україні з’явився новий метод продажу наркотіків – за допомогою спеціалізованих сайтів та з використанням месенджерів. Полтава не стала виключенням.

Прогрес не стоїть на місці – сьогодні дозу наркотиків можна дістати буквально за декілька доторків до смартфона: адреси сайтів та каналів в популярних сьогодні месенджерах дилери пишуть безпосередньо на стінах будинків. Оплатити “замовлення” можна через будь-яку банківську систему. Обов’язкова вимога – повна двостороння анонімність.

“Ця проблема наразі відома поліції. Такий метод реалізації наркотиків – не новинка. Такий метод конспірації наркозбувачів вже існує декілька років. Коди і символи, які при цьому використовують, на сьогоднішній день поліції відомі”, – розповідає начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв.

За словами поліціянта, лише за дев’ять місяців цього року виявили 277 наркозлочинів і оголосили підозру 198 особам. Однак до цих зведень поліції скептично ставиться колишній наркодилер, а нині – підопічний центру реабілітації “Вихід є!”.

“Дрібні поширювачі – не в них проблема. Проблема в тих, хто в країну привозить наркотики”, – вважає чоловік.

Більше того, на думку чоловіка, припинити розповсюдження наркотиків описаним способом легше, ніж здається.

“Які там складнощі? Дивіться: з Дніпра переказують кошти. Виключно за умови попереднього переказу грошей відправляється препарат. Хіба складно поліції зробити “контрольну закупку”?”

І попри те, що поліціянти звітують про фіксацію 800 злочинів, пов’язаних зі зберіганням наркотиків, кількість залежних на Полтавщині не зменшується.

“Справа в тому, що змінилася наркокартинка, змінюється вид наркотиків. Раніше лише опіати були, потім – стимулятори, потім з’явилися синтетичні, солі. Але ж кількість потенційних споживачів наркотиків приблизно залишається сталою”, – говорить Ігор Мацицький – головний лікар обласного наркологічного диспансера.

За інформацією з поліції, цього року вже 600 отримали підозру в зберіганні наркотиків. І це лише ті, кого спіймали.

Все по темі: Інтернет  наркотики 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Липня, 2018 Неділя
14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин