На сесії міськради сперечаються щодо підвищення тарифів

Вчора тарифи були затверджені на засіданні виконкому. Сьогоднішній проект рішення щодо відміни підвищення тарифів не підтримали. 

У Кременчуці на засіданні сесії міськради вже більше години обговорюють питання підвищення тарифів із теплопостачання і гарячої води, які надає населенню КП «Теплоенерго» (це 17% населення Кременчука). У зоні обслуговування цього комунального підприємства Перший Занасип, Раківка, а також локальні котельні в інших районах міста, які обслуговують школи і дитсадки.

Нагадаємо, що вчора на засіданні виконкому затвердили підвищення тарифів за опалення з 31,10 до 38,20 гривні за один метр площі житла.
А також із 1292 гривень за одну гігакалорію до 1439 гривень.

На сьогоднішній сесії мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що підвищення необхідне у зв’язку з тим, що теперішні тарифи покривають лише поточні витрати. А також непотрібно доводити КП «Теплоенерго» до нарощування боргів.

«Досі немає опалення у 5-й гімназії, інфекційному відділенні лікарні, – говорить Віталій Малецький. –  І причиною цього є порив труб. Порив труби стався і на вулиці Манагарова. Потрібно ремонтувати мережі, вони в дуже поганому стані. Пісок і абразивна складова промиває труби тепла, гарячої води. Не ремонтувати мережі не можна. Це потрібно робити».

За словами депутата міськради Руслана Ульянова, збільшення тарифів б’є по кишені кожного кременчужанина.

«Легко кричати про безпідставне підвищення тарифів, – говорить Руслан Ульянов. – Але потрібно  прийняти зважене рішення, тарифи не повинні бути завищеними, але і не повинні бути заниженими. Наслідки занижених тарифів ми вже бачили, працівники комунального підприємства «Теплоенерго» залишилися без зарплатні».

Депутат міськради Оксана Піддубна підготувала проект рішення щодо скасування підвищення тарифів. Цей проект рішення депутати не підтримали.

Все по темі: обговорення  підвищення  сесія міськради  Тарифи 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Липня, 2018 Субота
20 Липня, 2018 П’ятниця
більше новин