Українців попередили про кібератаку цими вихідними

Кібератака на зразок тієї, що вразила операційні системи провідних компаній улітку, можуть статися вже найближчими вихідними, попереджає Державна служба спецзв’язку.

Команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України повідомила про можливість кібератак на інформаційні ресурси України у період від 13 по 17 жовтня і нагадала користувачам про заходи безпеки.

“Просимо власників інформаційно-телекомунікаційних систем, інших інформаційних ресурсів, пересічних інтернет-користувачів дотримуватися вимог кібербезпеки, зокрема нашим рекомендаціям з захисту комп’ютерних систем від вірусу Petya Ransomware”, – сказано в повідомленні служби, поширеному 13 жовтня.

Напередодні попередження про можливість нової масштабної кібератаки оприлюднила Служба безпеки України.

CERT-UA у своєму повідомленні вміщує покрокові інструкції того, як захистити персональні комп’ютери від можливої кібератаки і як звести до мінімуму її наслідки.

Масштабний хакерський напад 27 червня спричинив хаос в українських банках, лікарнях та урядових установах, а потім поширився по всьому світу.

Хоча кібератака спершу нагадувала напад віруса-вимагача, однак згодом стало зрозуміло, що метою зловмисників були не гроші, а персональні дані користувачів.

Хоча представники українських силових структур звинувачували в атаці вірусом Petya.А спецслужби Російської Федерації, офіційні російські речники відкидають такі звинувачення, пише ВВС Україна.

Все по темі: кібератака  компютери  структури 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин