Що буде з цінами на чай і каву в наступному році

 

З 1 січня 2018 року в рамках угоди знизять ставки ввізних мит на деякі продукти і товари, вироблені в країнах Євросоюзу.

“Найбільш відчутним буде зниження мит на чай, мелену каву, лосося і тверді сири. На чай і кава мито відразу знижується з 10 до 2,5%, лосося – з 10 до 5%, а на сири Брі і Гауда – з 10 до 5%. Тому середня пачка чаю вагою 100 грам повинна в сьогоднішніх цінах знизитися в наступному році на 2,7 грн, меленої кави – на 5,4 грн, а кілограм Брі – на 17 грн. Найбільшу вигоду від зниження мит отримають люди середнього достатку через те, що вони набувають більший асортимент продукції. Менш забезпечені відчують зниження митного навантаження переважно на чай і каву “, – зазначив гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Однак “очікувати здешевлення в 2018 році цих продуктів не варто через девальвацію гривні. Уряд заклав можливість зниження гривні на 11%. Таким чином зниження мит буде перекрито зниженням курсу гривні. Але ці товари будуть дорожчати в наступному році менше, ніж інші”.

Після закінчення перехідного періоду Україна матиме нульові ставки мита практично на всі товари, які виробники будуть постачати в Європу. У той же час компанії з ЄС також будуть практично на рівних конкурувати з вітчизняними виробниками.

“Це буде повноцінна конкуренція, яка буде сприятливо впливати на інтереси покупця. А українському бізнесу доведеться вчитися конкурувати не тільки на зовнішніх, а й внутрішньому ринку. Зниження мит з ЄС також знижує корупційні складові на митниці. Тому що при невеликій мито знижуються суми винагороди, які можуть бути запропоновані бізнесом, який хоче ухилитися від сплати до бюджету. Значна частина мит з Європейським Союзом вже обнулена, а інші будуть поступово знижуватися до 0% “, – зазначив Дорошенко.

Все по темі: Кава  ціна  чай 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Грудня, 2019 Четвер
11 Грудня, 2019 Середа
більше новин