“Кременчукводоканал” не заспокоюється: нові страшилки для кременчужан

На під’їздах розвісили оголошення про відключення споживачів від водовідведення.

Оголошення на апаратній нараді продемострував мер Кременчка Віталій Малецький.

Йдеться про , так звані, “нульові” квартири, де не зареєстровані мешканці. А також про боржників. Відповідні оголошення адміністрація КП “Кременчукводоканал” розклеїла на багатоповерхівках.

“Це вдруге за останні два тижні,  що водоканал жахає мешканців. Можна якось по іншому це робити. На підприємстві є абонентська служба,  а чомусь контактів не дано,  куди звертатися мешканцям”, – критика від мера.

Мера обурили такі дії підлеглих.

Варто нагадати,  не так давно водоканал розіслав кременчужанам “листи щастя” щодо встановлення лічильників води за значно завищену ціну.  Тепер людей знову жахають , тепер вже відключенням води.

ДОПОВНЕНО

На брифінгу для ЗМІ теж пролунала критика від мера.

«Це вже другий інформаційний ляп водоканалу. Реально, люди дуже схвильовані цією позицією. І ми з водоканалом проводили серйозну розмову, із керівництвом, із начальником абонентського відділу. Я думаю, що вони зараз відкоригують свою поведінку і будуть нормально інформувати кременчужан про зміни в законодавстві, які відбуваються, і про те що треба змінити у договорах, в процедурі отримання послуги водопостачання і водовідведення», -пояснення міського голови .

Наразі ж на підаприємсві не наладжена ефективна робота з абонентами. І причина тому, що це підприємство –монополіст в нашому місті.

«Абонент – це для водоканалу, насправді, та людина, яка приносить кошти. З абонентами треба працювати, як з клієнтами», – слова мера.

 

Все по темі: боржники  відключення  водоканал 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
11 Грудня, 2018 Вівторок
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин