Олександр Хижняк, за визначенням НОК, кращий спортсмен вересня в Україні

Заслужені нагороди – грошові премії, дипломи та пам’ятну статуетку отримали чемпіон світу з боксу, найкращий боксер світової першості Олександр Хижняк і його батько та наставник Олександр Олександрович Хижняк.

 

«Українські боксери давно привчили нас до перемог, повертаючись майже з кожних Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи з медалями. Приємно, що є молоді, кваліфіковані і амбітні спортсмени, які продовжують ці традиції», – зазначив під час нагородження президент НОК Сергій Бубка.

«Цей рік видався фантастичним у кар’єрі Олександра Хижняка. Завдяки своїм блискучим виступам на міжнародній арені талановитий боксер встановив рекорд України за кількістю титулів, завойованих за 330 днів. Окрім золотих медалей на дорослому чемпіонаті світу та Європи, за цей період Олександр встиг виграти чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи U-22. Ми також пам’ятаємо його яскравий «бронзовий» здобуток на перших в історії Європейських іграх в азербайджанському Баку в 2015 році», – наголосив головний олімпієць країни.

«Це перше, але, переконаний, далеко не останнє подібне високе визнання для 22-річного амбітного боксера. Бажаю вдалого шляху до олімпійського Токіо-2020 для здійснення найзаповітнішої мрії – здобуття олімпійського «золота», – додав Сергій Бубка.

Президент НОК висловив вдячність батьку та наставнику – Олександру Олександровичу Хижняку, відзначивши важливість успішних сімейних династій в українському боксі.

За матеріалами – НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

 

 

Все по темі: Хижняк 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
11 Грудня, 2018 Вівторок
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин