Полтавського нардепа можуть відправити за грати

 

Суд зобовязав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо ексголови Національного банку України Валерії Гонтаревої та власника банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго.

Про це повідомляє «РБК-Україна».

За інформацією журналістів, фізична особа, ім’я якої не називається, у кінці серпня відправив у НАБУ листа, в якому заявляв про вчинення кримінальних правопорушень зазначеними особами в процесі виведення банку “Фінанси і кредит” з ринку. Однак, як стверджує позивач, кримінальну справу досі не відкрито.

Тепер Солом’янський райсуд Києва зобов’язав НАБУ розпочати розслідування.

АТ Банк «Фінанси та Кредит»  — колишній український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входив до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входив до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. Станом на 01.07.2010 система Банку «Фінанси та Кредит» включала 16 філій і 305 безбалансових відділень у всіх областях України.

17 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ “Банк “Фінанси та Кредит” до категорії неплатоспроможних, а 18 грудня цього ж року прийняв рішення про відкликання ліцензії та ліквідацію банку

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин