Гонки – справжня причина кривавої ДТП в Харкові

 

Все більше деталей спливає по страшного наїзду на пішоходів в Харкові.

Народний депутат України, радник голови МВС Антон Геращенко оприлюднив інформацію про те, що дівчина-водій «Лексуса» вбила в Харкові шість чоловік брала участь в гонках по нічному місту. А нещасні пішоходи стали жертвами всього лише дурного бажання малолітньої дівчини пофорсить.

Геращенко зазначив: «За вчорашній харківської трагедії стає відомо все більше деталей. І я, і всі хто бачив відео задавалися питанням, чому дівчина водій «Лексуса» навіть не намагалася загальмувати в момент зіткнення.

Але, після того, як харківський інтернет провайдер «Тріолан» виклав відео зі своїх камер спостереження навпроти Харківського виконкому, все стало ясно.

«Лексус» виявляється брав участь в гонках по нічному Харкову.

Слідство тепер має встановити особу водія другого авто брав участь в «покатушки». Він буде важливим свідком у справі щодо встановлення винних у харківській трагедії, за яким послідує відплата! »

Нагадаємо, харківський бізнесмен Василь Зайцев, який є прийомним батьком Олени Зайцевої прокоментував те, що трапилося. Він заявив, що дівчина була «акуратним водієм і ніяких порушень у неї не було».

Все по темі: ДТП  кривава  Харків 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин