Кременчук підписав з литовським містом угоду про побратимство

Обидва міста обрали Європейський шлях, демократичне та незалежне майбутнє.

Урочиста церемонія на якій підписали угоду про встановлення побратимських зв’язків між містами Алітус та Кременчук, відбулася сьогодні, 20 жовтня. Зустріч двох сторін проходила у Великій залі міськради.

Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що міста єдині у тому, що обрали Європейський шлях, демократичне та незалежне майбутнє.

«Уже відбувся обмін делегаціями, підписання протоколів, і обговорення спільних намірів стосовно відкриття «вікна» в Європу, – говорить Віталій Малецький. – Наступного року ще й відбудеться екскурсія Дніпром для істориків Литви».

Про те, що Литва підтримує Україну та Кременчук з перших днів російської агресії на сході нашої країни, під час зустрічі повідомив мер міста Алітус Вітаутас Григаравічюс.

«У цьому ми схожі з Україною, – говорить Вітаутас Григаравічюс. – У 1863 році Литва і Польща також проходила шлях відвоювання свободи від Росії. Ми надаватимемо Україні якомога більшу підтримку в різних сферах співробітництва».

Місто Алітус, шосте місто в Литві за кількістю населення, знаходиться у Південній частині Литви, та має більше 56 000 мешканців. 68% з них розмовляють російською мовою, 32% англійською та 9% – польською.
У місті 14 шкіл, 13 дитячих садочків, є інститут прикладних наук,дві профільні школи, музична школа та університет Третього віку.

Крім цього, у місті є велосипедні доріжки, місця, де можна дорогою ремонтувати велосипед та стійки з питною водою.

Наприкінці зустрічі, мер Кременчука та міста Алітус урочисто підписали угоду про співпрацю.

Все по темі: алітус  Кременчук  підписання  угода 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
6 Грудня, 2018 Четвер
більше новин