На будівлі Кременчуцького ліцею № 30 відкрито меморіальну дошку учаснику АТО Анатолію Білоусу

 

У Кременчуцькому навчально-виховному комплексі № 30 ( ліцей № 30) відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому герою, учаснику АТО Анатолію Білоусу.

У заході взяли участь  заступник міського голови Руслан Проценко, депутат міської ради Володимир Шибашов, мати загиблого героя Таісія Білоус і його брат, теж учасник АТО, Володимир Білоус,  однокласники і  друзі, класний керівник Анатолія Білоуса, бойові побратими,  педагогічний та учнівський колектив навчального закладу.

Звертаючись до присутніх на заході, заступник міського голови Руслан Проценко зазначив, що Анатолій Білоус одним із перших став на захист Батьківщини, коли вона опинилася у небезпеці.  Коли на її сході розпочався збройний конфлікт, а фактично  спалахнула неоголошена війна з агресором із сусідньої країни, він добровольцем пішов захищати цілісність і незалежність України, мир і спокій на нашій землі. Заступник міського голови висловив щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого та подякував їм за те, що виховали справжнього героя. Хвилиною мовчання всі вшанували світлу пам’ять про нього.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері і брату загиблого героя Таїсії та Володимиру Білоусу. Відтепер Анатолій Білоус щодня зустрічатиме і проводжатиме учнів рідного навчального закладу, дивлячись на них із світлини на граніті.

 

Все по темі: Білоус  відкрито  дошку  меморіальну 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2018 Понеділок
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
більше новин