Перші 64 призовники відправилися з Полтавського збірного пункту

Із майже 9 тисяч громадян призовного віку (від 20 до 27 років), які підлягають виклику на призовні комісії, на строкову службу з Полтавської області протягом жовтня-листопада буде призвано більше 400 осіб.

З 16 жовтня розпочав свою роботу Полтавський обласний збірний пункт. На ньому призовників, визнаних районними призовними комісіями придатними до військової служби, зустрічає адміністрація, призначена з однієї з військових частин м. Полтави. Хлопці проходять перший інструктаж, отримують перші настанови від старшини збірного пункту. Протягом декількох днів призовники будуть оглянуті на контрольному медичному огляді обласною військово-лікарською комісією, з ними проведуть додатковий професійно-психологічний відбір. Після цього вони пройдуть індивідуальну бесіду й опитування представником військової частини, до якої попередньо призначені. Після прийняття остаточного рішення вже військовослужбовці у складі команди та в супроводі старшого офіцера вибувають до місця подальшої служби.

18 жовтня 2017 року перші 64 призовники направлені до навчальних центрів Збройних Сил України й Національної гвардії України, повідомила прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
10 Грудня, 2018 Понеділок
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
більше новин