У душі тільки «Гармонія»

Уже 80 років поспіль Лубенський молочний завод ТМ «Гармонія» піклується про здоров’я тисяч сімей, виготовляючи натуральну
та корисну продукцію.

Відомий на всю Полтавську область та навіть Україну Лубенський молочний завод минулої п’ятниці, 13 жовтня, відсвяткував своє 80-річчя з дня заснування. Підприємство було створено ще у 1937 році. За цей час завод пережив німецьку окупацію, відновлення, нарощування потужностей і донині продовжує працювати, процвітати, виробляти та удосконалювати свою продукцію.

Наразі Лубенський молочний завод – це сучасне та розвинене підприємство, яке може випускати понад 50 різних видів натурального морозива, виробляти сметану, ряжанку, сир, морозиво, молочні смачні напої та твердий сир лише з молока найвищого ґатунку. Щодоби з найближчих ферм на завод постачають 150 тонн молока. Влітку – це 200 тонн за добу.
Генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимир Дорош пояснив, що торгівельна марка «Гармонія» – це в першу чергу якість та натуральність.

«У виготовленні продукції ми дотримуємося тих державних стандартів (ГОСТів), які були ще за Радянського Союзу, – говорить Володимир Дорош. – Ми повинні розуміти, що чим більше ми будемо йти дорогою капіталізму, тим буде складніше. Але виробник, чесний виробник, повинен писати правду, що саме він виробляє: молочний продукт чи молоковмісний. А покупець, читаючи це на пакунку, уже сам повинен вирішувати відповідно до своїх можливостей, що йому купувати. Утім, покупець має право знати правду.

Так само раніше був маргарин, а зараз так званий спред (від англ. Spread). Потрібно бути свідомими і писати правду, що саме виготовлено. Молочну продукцію споживають переважно діти та люди похилого віку. На виробниках молочної продукції є відповідальність за здоров’я наших дітей. Дуже хочеться, щоб наші діти споживали натуральну продукцію та росли здоровими».

«Гармонія» має понад 150 видів продукції

Саме у день святкування підприємство відкрило двері для журналістів, які побували у цехах і побачили весь процес виробництва молочної продукції. Працівники заводу розповіли, що на підприємстві все максимально автоматизовано, щоб у людини було якомога менше зовнішнього контакту з молоком, яке обробляється.

На завод молоко привозять молоковозами із 16 ферм, які розташовані на відстані не більше 100 кілометрів від підприємства. Цієї весни «Гармонія» організовувала екскурсію на ферму агрофірми «Оржицька», де всі мали можливість на власні очі побачити, як вирощують та доглядають корів, напіватоматизовану систему доїння та охолодження коров’ячого молока. Уже на підприємстві, перш ніж розвантажити резервуар із молоком, його обробляють гарячою парою, що має високу температуру. Все це здійснюється автоматично. Працівники цеху приймання молока слідкують, аби нічого не вийшло з ладу.

Привезене молоко, перш ніж потрапити у систему, проходить у лабораторії лабораторний контроль. Його перевіряють на свіжість та всі бактеріологічні та органолептичні показники. У разі підтвердження відповідності всіх показників молоко закачують у резервуари підприємства. Оскільки робітники не мають контакту із сировиною, усі процеси контролю переробки молока здійснюються автоматично, на сенсорному моніторі апаратного цеху. Також кожний працівник заводу одягнений у спеціальну санітарну форму. Потрапити на виробничі потужності без спецодягу неможливо, а санітарна обробка обладнання відбується після кожної партії продукції.

Торгівельна марка «Гармонія» має понад 150 видів продукції. Серед її товарів можна знайти йогурти, закваски, сирок солодкий, сир кисломолочний, сметану, більше 40 різних видів морозива (у тому числі рідке морозиво), сироватки молочні, вершкове масло, шоколадне масло, плавлені сири. Рідке морозиво – взагалі справжній винахід. Воно таке ж смачне, солодке та ніжне, як і звичайне, але має рідкий стан, завдяки чому його можна не їсти, а легко пити, ніби звичайний йогурт.

Славиться «Гармонія» і своєю лінійкою продукції, яка називається «Мгарська». Розпізнати її дуже легко – на пакунках зображений Мгарський монастир, який розташований неподалік міста Лубни. Відвідавши його, можна знайти спокій і затишок у своїй душі, а скуштувавши товар із цієї лінійки продукції, можна підсолодити свою душу. Загалом, випускаючи цю лінійку продукції, «Гармонія» вшановує українські історичні пам’ятки та популяризує їх в усій Україні.

Сирок вагою 80 кг

Доказом того, що торгівельна марка «Гармонія» є не тільки свіжою і смачною, а ще й винятково натуральною, є короткі терміни придатності. А з нагоди 80-річчя підприємства провідні технологи виготовили ювілейний сирок вагою 80 кілограмів, в якому немає жодних домішок. Це точна копія маленького сирка, але у 8000 разів більша. Головний технолог заводу ТОВ «Лубенський молочний завод» Тетяна Ілей розповіла, що сири виготовляють із кисломолочного сиру, солодковершкового молока «Селянське», цукру, масла та натурального ароматизатора «Ваніль».

«Розрахувати кількість тих або інших інгредієнтів для створення 80-кілограмового сирка було неважко, – зазначає Тетяна Ілей. – Це повний аналог звичайного молочного сирка, який ми виготовляємо, просто великий. Математично все розрахували, скільки та чого нам потрібно. А виготовили його за 2-3 години. Спеціально до 80-річчя підприємства». Присутній на заході представник Книги рекордів України зафіксував рекордну вагу сирка та вручив відзнаку генеральному директору ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимиру Дорошу.

Незабаром сирок розрізали і куштували всі гості, які прийшли на святкування 80-річчя з дня заснування заводу. Поміж гостей тільки й чути було про враження від ніжного смаку сирка. Чи не кожен говорив про те, що такого сирка у своєму житті ще не їв. Один хлопець, якому близько 20 років, узагалі промовив: «Ось тепер у моїй душі повна «Гармонія». У сирку відчувається смак молока, схожого на те, яким батьки годують своїх дітей у дитинстві, а ще ніжний смак масла… Одним словом – смакота!
Крім сирка та інших смаколиків, під час святкування відбувся великий концерт. Працівників заводу, від тендітних жіночок-прибиральниць до міцних чоловіків-начальників, нагородили грамотами. Привітали і ветеранів, які працювали на підприємстві, а зараз заслужено відпочивають на пенсії та все ж, як і раніше, продовжують любити ТМ «Гармонія».

Найбільше гості та співробітники заводу чекали на виступ генерального директора Володимира Дороша, який є ще й музикантом і співаком. До речі, цього року Володимир Дорош став заслуженим артистом України. Більшу кількість своїх пісень написав самостійно. Під час концерту він виконав свої найвідоміші пісні «Ресницами», «Чай на столі», «Наше кохання», «Художник», «Поздняя любовь», «Калина».

Показали гостям і спеціально знятий фільм про історію ТОВ «Лубенський молочний завод». У ньому розповіли про те, що раніше завод називався маслозаводом, молоко на нього привозили на конях з усіх сіл району, а розвантажувати і завантажувати готовий продукт працівникам доводилося голими руками навіть узимку, на страшному холоді. Згадали і про страшні часи післявоєнного поновлення роботи, непрості 80-ті роки, коли підприємство пройшло етап відкриття нових потужностей. Тоді з’явився широкий асортимент. З того часу завод розвивався з кожним роком.

Нині в Україні не кожен завод і не кожне підприємство може відсвяткувати таку величезну та знаменну дату – 80 років. А це є підтвердженням того, що підприємство було, є та буде найкращим у своїй галузі. Завдяки освіченим працівникам, їхній плідній праці та бажанню створювати тільки якісний продукт торгівельна марка «Гармонія» радуватиме безліч сімей своєю якісною продукцією.
Готуватися до цієї дати завод почав ще рік тому. Було проведено повну модернізацію системи опалення та виробничих потужностей. Ще започатковано нову профорієнтаційну програму «Майбутнє з «Гармонією» та розпочато масштабне будівництво центру творчості «Гармонія». А біля самого заводу хочуть відкрити фірмовий магазин.

«Гармонія» – це продукція «Із серця Полтавщини». Куштуючи її, можна завжди бути на 100% упевненим у якості, свіжості, а головне – натуральності. «Гармонія» у кожному домі, серці та душі.

Все по темі: імідж  ТОВ «Лубенський молочний завод» 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин