На Полтавщині в трупах диких кабанів виявили АЧС

Спалах вірусу АЧС зафіксовано у Карлівському районі

На території мисливського угіддя «Докучаєвський мисливець» Варварівської сільської ради знайшли два трупи диких кабанів з вірусом АЧС. Відтепер у зоні нагляду чотири населених пункти району.

Африканська чума свиней прогресує. З початку року на території області зафіксовано 20 випадків захворюваності свійських тварин.

“Якщо у 2016 році у нас було 10 випадків, то в цьому році вже маємо 20 випадків захворюваннь на АЧС. 20 випадків, що об’єднані у чотири надзвичайні ситуації”, говорить Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, передає Громадське.Полтава.

“На сьогодні у нас діє один неблагополучний пункт — це мисливське господарство “Докучаєвський мисливець”, де в дикій фауні 9-го числа було знайдено два трупи диких кабанів і лабораторія показала позитивно на АЧС”, – розповідає Геннадій Пікуль, начальник Головного управління Держпродспоживслужби.

На разі, від африканської чуми не існує лікування, – говорить Геннадій Пікуль, – тому постійне вживання заходів безпеки є невід’ємною частиною боротьби з епідемією.

Все по темі: АЧС  свині  трупи 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
11 Грудня, 2018 Вівторок
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин