У Держстаті розповіли, скільки в Україні безробітних

 

Виявилося, що на одне робоче місце в Україні претендує як мінімум 4 кандидати. Про це свідчать дані, надані Державною службою статистики.

У відомстві зазначають, що показник безробіття серед українців у вересні скоротився в порівнянні з минулим роком на 2,9%. Таким чином зараз в Україні налічується 303 тисяч безробітних громадян.

У Державній службі статистики відзначають, що в минулому місяці кількість безробітних в Україні скоротилася майже на 9 тисяч осіб. А ось число громадян, які отримували допомогу з безробіття, зменшилося більш ніж на 10 тисяч.

Відзначимо, що середній розмір допомоги з безробіття скоротився на 25 гривень і тепер становить 2 033 гривні. За інформацією статистичного відомства, зараз безробіття в Україні сягає 1,2% від працездатного населення країни. Таким чином конкуренція на ринку праці становить чотири претенденти на одне вакантне місце.

Якщо говорити про ситуацію на ринку праці в світі, то, як повідомляв Hyser, кількість безробітних людей на планеті перевищила 200 мільйонів. Так, за даними дослідників Міжнародної організації праці, з початку поточного року в світі близько 3,4 мільйона людей стали безробітними.

 

Все по темі: безробітних  скільки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
6 Грудня, 2018 Четвер
більше новин