У відділеннях міграційної служби тепер можна розраховуватись карткою

 

Ощадбанк розпочав співпрацю з Державною міграційною службою України, встановивши POS-термінали для здійснення оплати послуг платіжними картками в підрозділах ДМС та паспортних сервісах  у 19 містах країни.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

“Сплатити за оформлення біометричного закордонного паспорта, ID-картки громадянина України та інших документів можливо міжнародними платіжними картками будь-якого банку, в тому числі безконтактними”, – зазначається в повідомленні.

Крім цього, банк реалізував можливість онлайн-оплати адміністративних послуг на сайті міграційної служби. Наразі оплатити послуги онлайн можуть мешканці Києва, та вже з листопада сервіс буде доступний для інших міст, підрозділи міграційної служби в яких підключено до електронної черги.

“Запровадження електронних сервісів не лише прискорює та спрощує процес отримання громадянами адміністративних послуг, а й сприяє зниженню корупційних ризиків та знижує навантаження на працівників міграційної служби, – зазначив Голова міграційної служби України Максим Соколюк.

“Минулого року ми запровадили електронну чергу та ряд інших сервісів, сьогодні починаємо впроваджувати онлайн-оплату, оскільки очевидно, що майбутнє – за цифровими технологіями”, – додав він.

Нагадаємо, до кінця року в Україні можуть впровадити Єдину систему електронної взаємодії між реєстрами.

 

Все по темі: карткою  розраховуватись 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2018 Середа
18 Вересня, 2018 Вівторок
більше новин