Умови отримання «теплих кредитів» в Україні восени 2017 року: деталі

 

У 2017 році в Україні кредити на термомодернізацію житла видають 4 фінансові установи. Про це повідомляє портал domik.ua.

Як стало відомо, державна програма по впровадженню енергоефективних заходів в житлових приміщеннях діє в таких фінансових установах:

– «Ощадбанк»;

– «Приватбанк»;

– «Укргазбанк»;

– «Укрексімбанк».

 

Умови отримання кредиту на утеплення житла

В «Ощадбанку» «теплий кредит» надається на суму від 1000 до 50000 грн. Для отримання коштів споживачеві необхідно внести початковий внесок у розмірі 10% від вартості енергоефективного обладнання або матеріалів. Також слід сплатити 4,3% від суми кредиту в рахунок разової комісії. За умовами кредитування термін погашення «теплого кредиту» становить 3 роки, а річна процентна ставка – 17,99%.

Схожі умови оформлення кредиту в “Укргазбанку”. Споживачам надається кредитна лінія на суму від 1000 до 50000 грн. При оформленні кредиту слід сплатити початковий внесок – 10% від вартості товару. Разова комісія при отриманні «теплого кредиту» становить 4,3% від загальної суми. Термін погашення кредиту – 3 роки. А ось розмір річної комісії в «Укргазбанку» нижче, ніж в «Ощадбанку», він становить 17,5%.

В «Укрексімбанку» передбачено оформлення кредиту на енергоефективні заходи в розмірі від 5000 до 50000 грн. Розмір початкового внеску і термін кредитування аналогічний, як і в банках, зазначених вище. А ось за відсотками споживачеві доведеться заплатити більше – 20% річних. Разова комісія при оформленні кредиту становить 3%.

Умови отримання «теплого кредиту» в «Приватбанку» відрізняються від інших фінансових установ. Кредит надається на суму до 50000 грн. Погасити «теплий кредит» споживач може протягом 2-х років. Згідно з умовами програми сума кредиту розраховується на 24 внеску, перший необхідно сплатити при оформленні кредиту.

«Теплий кредит» видається споживачам, які оформили карту «Універсальна». Для отримання коштів працює спеціальна програма банку «Оплата частинами». Сума, витрачена на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів, розраховується на 24 рівних платежу. Перший слід внести при покупці товарів. Наступний внесок необхідно внести протягом місяця після придбання товару. У разі відсутності коштів, гроші будуть списані з кредитного ліміту, який вказаний на карті. Якщо споживач не внесе кошти на карту протягом 55 днів, то розмір платежу зростає на 3,6% в місяць за рахунок застосування комісії. Щоб не переплачувати за «теплому кредиту», споживачам слід своєчасно вносити кошти на платіжну карту.

Відшкодування державою позик на енергозберігаючі заходи буде відбуватися за наступною схемою:

20% – розмір компенсації на придбання «негазових» котлів

35% – для утеплення індивідуального житла

40% – для ОСББ

70% – для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.

Оскільки в регіонах теж діють програми компенсації за теплими кредитами, то в деяких областях позики можна оформити навіть безвідсоткові – за рахунок відшкодування процентної ставки місцевими органами самоврядування. Наприклад, у Полтавській області з обласного бюджету відшкодовують 10% процентної ставки, що значно зменшує навантаження на позичальників (відсоткова ставка становить 23%).

 

 

Все по темі: кредити  теплі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин