Кременчуцькі активісти вимагають дізнатися від перевізників, “чим їх кошмарять”

На апартатній нараді в мерії пролунала інформація, щодо того, що кременчуцькі маршрутники скаржаться на перевірки громадських активістів. Пролунало навіть, що  громадські активісти їх «кошмарять».

Варто нагадати, що нещодавно в Кременчуці створили громадську комісію, члени якої взялись перевіряти, як працює громадськийй транспорт в Кременчуці.

Так голова громадської комісії Геннадій Тертичний прокоментував ситуацію:

“Через ЗМІ нам стало відомо, що під час апаратної наради в мерії від 23.10.2017, міський голова озвучив інформацію стосовно скарг окремих водіїв кременчуцьких маршруток на те, що громадські активісти їх «кошмарять». Наша комісія незгодна з таким коментарем та засуджуємо вказане привселюдне висловлювання.
Вимагаємо від міського голови надати докази, яким чином громадська комісія «кошмарить» водіїв, надати прізвища та копії скарг.
Громадська комісія створена з об’єднання представників різних громадських організацій. До її складу входять учасники АТО, волонтери, журналісти та мешканці Кременчука, які щодня користуються маршрутними таксі та відчувають на собі їх «сервіс».
Комісія працює максимально прозоро і всі виявлені факти надання не якісних транспортних послуг фіксуються на фото та відео. На жаль, міська влада не надала свого представника до складу комісії, з метою забезпечення ефективного реагування на виявленні правопорушення (копія листа додається).
На нашу думку, зараз відбувається спроба скомпрометувати громадську комісію (громадський контроль), захищаючи таким чином перевізників Кременчука. Такий висновок напрошується оскільки на цій же апаратній нараді мер, дав доручення, щоб відділ транспорту виконкому щоранку перевіряв перевезення пасажирів з віддалених мікрорайонів, а відділ оперативного контролю обліковував звернення громадян щодо якості перевезень. Постає питання, чому до цього часу міська влада не контролювала належним чином виконання умов договору «Про здійснення пасажирських перевезень на постійних міських маршрутах загального користування» в частині якісного здійснення перевезень пасажирів міськими маршрутами з боку перевізників?!
Після закінчення громадської перевірки, ми надамо детальний звіт про виявлені порушення та недоліки при перевезенні пасажирів міськими маршрутками. Також надамо наші пропозиції і рекомендації. Якщо ситуація на краще не зміниться, а побачимо чергову імітацію бурхливої діяльності, тоді вже будемо ставити під сумнів перебування відповідальних осіб на посадах та ініціювати переобрання перевізників на ПРОЗОРИХ конкурсах”, – написав активіст у “Фейсбуці”.

Все по темі: апаратка  заява  перевізники 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин