Як дітей вітали з 95-річчям

983 вихованців та 47 працівників Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчука привітали з 95-річчям.

 

Святковий концерт відбувся у Міському палаці культури.

Ансамблі сучасного естрадно-спортивного танцю «Тіп-топ» та Young Dance Family, «Смайлик», «Козачата», а також інші танцювальні та вокально-хореографічні колективи Будинку дитячої та юнацької творчості показували повністю заповненому залу глядачів свої таланти та вміння. А перед початком концерту виставку своїх робіт влаштували вихованці гуртків декоративно-прикладного мистецтва БДЮТу.

Привітати вихованців та працівників закладу прийшли численні гості.

Це і заступник міського голови Ольга Усанова та начальник управління і справах сім’ї, дітей та молоді Наталя Заводчікова. Вони передали вітання від міського голови та міської влади, а також розповіли про подарунок до 95-річчя БДЮТ – це ремонт концертної зали, який зараз утеплюють зовні.

Незвичайним «привітання від пана Возного» підготував для БДЮТу директор Міського палацу культури Сергій Ситник.

Грамотою увесь колектив Будинку дитячої та юнацької творчості від управління культури і туризму вручив його начальник Володимир Кондрашов.

Серед гостей на концерті були і давні друзі Будинку дитячої та юнацької творчості. Так, уже багато років БДЮТ співпрацює, а його вихованці беруть активну участь у конкурсах від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

Зі словами вітання від Володимира Матицина звернулася представник фонду: «Шановні працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Від усієї душі вітаю вас із 95-річчям! Із колективом Будинку творчості хочеться спілкуватися, товаришувати і творити. Фонд «Джерело Дніпра» щиро радий мати такого друга і партнера.

Дуже багатьом дітям саме заняття у вас допомогли визначитися з майбутньою професією, сформувати особисті якості, творчі здібності, дали практичні навички.

Дорогі друзі, прийміть слово вдячності за вашу сумлінну працю. Душевну щедрість, чуйні серця. Здоров’я вам, оптимізму, сил для втілення усіх творчих замислів, любові. Розуміння та підтримки рідних та близьких».

Також із нагоди свята фонд «Джерело Дніпра» зробив Будинку дитячої та юнацької творчості подарунок – фотоапарат. А також привітав не лише нинішню директорку Будинку дитячої та юнацької творчості, а і її попередницю – Олену Бичкову.

Все по темі: БДЮТ  Будинок творчості  діти  Міський палац культури  свято 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2018 Четвер
12 Грудня, 2018 Середа
11 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин